- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (19)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (48)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Ergonomické monitory AOC z řady 60ID
Společnost AOC uvedla na trh dva nové monitory z profesionální modelové řady 60ID. Jak monitor e2460Phu, tak i model m2460Phu s AMVA panelem jsou vhodné pro práci s běžnými i náročnějšími aplikacemi, ale dobře se hodí i pro volný čas. Oba 24palcové monitory jsou vybaveny LED technologií podsvícení a nabízejí širokou řadu ergonomických funkcí. Funkce PIVOT umožňuje otočit monitor o 90° během několika vteřin. Dále se monitor může otáčet až o 360°, takže zobrazovaný obsah můžete ukázat komukoli v okolí. Díky výškově nastavitelnému stojanu si uživatel může individuálně nastavit monitor podle vlastní potřeby a najít tak ideální polohu pro svoji práci.


Oba monitory na první pohled zaujmou matným černým povrchem, který zabraňuje odrazům. Jejich jas je 250 cd/m2 a statický kontrast 1000:1 (dynamický 20 000 000:1).
Monitor m2460Phu je vybaven AMVA panelem, díky kterému nabízí extra široké pozorovací úhly. Reálné podání barev a rychlou odezvu 8 ms ocení uživatel zejména při prohlížení obrázků a fotografií či sledování videa a filmů.
Monitor e2460Phu díky Full HD rozlišení a krátké době odezvy 2 ms skvěle zobrazuje obsah ve vysoké kvalitě i při prohlížení rychle se pohybujícího obrazu.
Oba monitory jsou vybaveny USB porty, díky kterým je možné k nim připojit flash disky, digitální fotoaparáty a další zařízení. Pro ještě větší pohodlí lze prostřednictvím jednoho z USB slotů dobíjet baterie ve smartphonech a dalších zařízeních. Konektivita monitorů (HDMI, DVI-D a VGA) činí z obou modelů opravdová multimediální centra.
Díky LED podsvícení jsou oba monitory při standardních operacích energeticky úsporné. V stand-by módu má každý monitor spotřebu méně než půl wattu. Další úsporu energie zajišťuje i-Care software, který podle okolního světla automaticky upravuje intenzitu LED podsvícení.
![]() ![]() | ||||||
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Formulář pro přidání akce
15.5. | Konference SCADA Security |
22.5. | Akce pro automobilové dodavatele "3DEXPERIENCE... |
12.6. | Konference ABIA CZ 2025: setkání zákazníků a partnerů... |
29.9. | The Massive IoT Conference |