- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (79)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT slueb a řeení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řeení pro logistiku (45)
- IT řeení pro stavebnictví (26)
- Řeení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údrby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který kadý týden přináí výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Epson uvádí na trh své první dvanáctibarevné fototiskárny
Společnost Epson uvádí na trh své první dvanáctibarevné velkoformátové tiskárny. Tiskárny nabízejí dosud nejirí barevný prostor, který z 99 % pokrývá vzorník barev Pantone. Tiskárny SureColor SC-P7500 (24") a SC-P9500 (44") jsou vhodné pro umělce a fotografy, protoe nabízejí spolehlivou reprodukci potřebnou pro profesionální nátisk a vysokou rychlost u velkoobjemové produkce.

Obě velkoformátové tiskárny doplňuje nově vyvinutá sada inkoustů Epson UltraChrome Pro12 s technologií K3. Sada umoňuje dosáhnout barevně velice věrných výtisků, protoe s ní lze tisknout současně oběma černými inkousty a obsahuje i oranovou, zelenou a fialovou barvu.
Kromě dvanáctibarevné sady inkoustů pouívají pokročilé tiskové hlavy vyvinuté společností Epson pro kadou barvu a 800 trysek, které zajiují přesné umístění tiskových bodů a eliminují tiskové chyby. Díky tiskové hlavě μTFP12 s rozliením 300 dpi a 12 kanály kombinují tiskárny vysokou rychlost s kvalitou. Obrázky vynikají plynulými přechody a přesnou reprodukcí textur. Nanesením speciální vrstvy, která zvýrazní černou barvu, lze dosáhnout hlubích černých odstínů.
Těm, kdo oceňují skutečnou tvůrčí svobodu a potřebují tisknout na irokou kálu médií, umoňují tiskárny SC-P7500 (24") a SC-P9500 (44") tisk na grafické papíry, plátna, fotografický papír a dalí média.
Volitelný nástroj SpectroProofer se spektrofotometrem zajistí rychlejí a přesnějí měření barev a úplnou automatizaci kontroly barev na nátiskové lince.
Tiskárny SureColor SC-P7500 a SC-P9500 budou dostupné od prosince 2019.
Formulář pro přidání akce









