Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 30. 6. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Elektronizace cestovních příkazů zjednoduší VZP administraci až 3500 dokladů měsíčně

IBMVšeobecná zdravotní pojišťovna nasadila řešení elektronizace cestovních příkazů eCP, které vyvinula společnost IBPM Solutions. Naše největší tuzemská zdravotní pojišťovna tak získala přehled, přesnou dohledatelnost a urychlení celého administrativního procesu schvalování a zpracování cestovních příkazů.Přehled cestovních příkazů

VZP zpracovává až 3500 cestovních příkazů měsíčně, které může nyní v řešení eCP jednoduše sledovat od zadání, schvalování, kontroly, likvidace až k finálnímu finančnímu vypořádání. Samozřejmostí je okamžitý přehled nad aktuálním stavem každého jednotlivého dokladu v systému.

Detail cestovního příkazu

„Snažíme se zefektivnit naše standardní procesy a velmi jsme uvítali možnost zpřehlednit administrativu cestovních příkazů. Aplikace eCP je pro nás jednoznačně přínosem, ulehčuje schvalování i dohledatelnost jednotlivých dokladů,“ vysvětluje Ing. Marek Cvrček, ekonomický náměstek ředitele VZP ČR.

„Naším cílem bylo zajistit pro VZP co nejjednodušší řešení tak, abychom umožnili kompletní proces administrace cestovních příkazů. Původní koncept se v průběhu ještě rozšířil o schvalování e-mailem a role pro prohlížení, což plně odpovídá moderním trendům,“ upřesňuje Josef Končický, jednatel IBPM Solutions.

Řešení společnosti IBPM využívá technologie Camunda, tzv. Model driven. Proces se graficky znázorní formou BPMN diagramu, který je srozumitelný i pro běžného uživatele. Každý tak může vidět, jak proces v aplikaci probíhá, v jakém kroku se aktuálně nachází a na co případně čeká. Camunda je navržena tak, aby podporovala moderní architekturu IS, postavenou na mikro aplikacích a službách. Je zároveň velmi flexibilní jak z hlediska rozšíření řešení, tak i z hlediska údržby a bezpečnosti.

Procesťák

Více informací najdete na webu společnosti IBPM: http://www.ibpm.cz/


 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.