Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 15. 8. 2012

EIZO investuje v Evropě

Od 1. července 2012 zahájiljaponský výrobce profesionálních monitorů EIZO činnost v evropské centrále v Německu a zároveň i ve své pobočce v České republice. Všechny aktivity značky EIZO budou v Evropě do budoucna probíhat pod záštitou firmy EIZO Europe GmbH. Společnost EIZO NANAO ukončila s dosavadním distributorem Avnet mnohaletou spolupráci, aby mohla prostřednictvím své nové pobočky přímo a efektivněji komunikovat se svými zákazníky. Díky tomu budou mít zákazníci s výrobcem bezprostřední kontakt. Servis EIZO samozřejmě bude zákazníkům i nadále k dispozici, včetně konzultačních služeb, školení a kalibrací monitorů.EIZO si dává za cíl v budoucnu posílit pozici v oblasti prodeje komerčních monitorů a zvýšit podíl na lokálním trhu. Kromě běžných kancelářských monitorů EIZO nabízí především profesionální monitory pro grafickou a fotografickou oblast. Značka EIZO je rovněž zastoupena ve vysoce specializovaných oblastech jako je zdravotnictví, energetický či letecký průmysl.

 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.