facebook
Aktuality -> IT Business - 21. 3. 2014 10:15

Effectix.com posiluje svou obchodní síť

hands.jpgOstravská pobočka je novým přírůstkem obchodní sítě společnosti Effectix.com. Bude zajišťovat potřeby klientů z daného regionu, bez nutnosti zapojení pražské centrály. Regionální manažerkou pro Ostravsko se stane Jana Grussmannová. Společnost o tom informovala tento týden.

„Připravovanou pobočku Effectix.com v Ostravě povede Jana Grussmannová, která má bohaté zkušenosti z Moravskoslezského deníku, portálu atlas.cz i Centrum Holdings. Jana v minulosti v Effectixu působila, i když teď přichází do podstatně větší firmy. Své znalosti z oblasti prodeje, budování obchodních týmů, tak skvěle uplatní při rozjezdu ostravské pobočky, která by měla zahájit svou činnost v průběhu května,” komentuje Kateřina Holnová, výkonná ředitelka Effectix.com. Společnost má momentálně vedle centrál v Praze a Bratislavě pobočky v Mladá Boleslavi a Brně.

V rámci posílení se rozrostl tým Effectix.com o více než deset nových obchodníků, kteří budou působit jak v Moravskoslezském kraji, tak v Brně a okolí ale také v dalších částech republiky. Současně jsou stále neobsazená některá volná místa, zejména pro oblast severních Čech či Královéhradecka.

Společnost Effectix.com navíc posílila i týmy copywriterů, korektorů i programátorů. Na nové kolegy ještě čekají oddělení linkbuildingu, a to na pracovištích v Praze, Brně ale i Bratislavě.

 
  

- Inzerce -

Czech PGA Tour 2020 začíná ve Slavkově a vy můžete být u toho!

Stupně vítězů Czech PGA Tour 2019Nejvyšší domácí profesionální série zahájí svou novou sezonu již po šesté v řadě ve Slavkově u Brna, Hrát se bude ve dnech 19. – 23. května a kromě hlavního turnaje profesionálů o 300tisícovou dotaci budou na programu i doprovodné turnaje pro partnery i juniory a chybět nebude ani tradiční sobotní dětský den.

  

- Inzerce -

Data and AI Forum

IBMNa prvním českém Data and AI Foru se dozvíte, jak můžete využít umělou inteligenci při práci s daty na všech úrovních a jak AI dokáže zrychlit jejich analýzu. Také vám povíme, jak využít open source prostředky při řešení data science a ukážeme různé způsoby vizualizace dat.