facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 3. 10. 2005

DVD rekordér se vším všudy

EH80VEG287.jpgSpolečnost Panasonic rozšiřuje řadu DVD rekordérů DIGA o další novinku. Panasonic DMR-EH80V dokáže přehrávat a zaznamenávat na VHS kazety, DVD disky všech formátů, pevný disk a SD karty. Přístroj je vybaven 200GB pevným diskem, DVD mechanikou podporující všechny formáty DVD disků (DVD-RAM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-Audio, DVD-Video) i CD disků (CD-DA, Video CD, SVCD, MP3/JPEG), záznamovým zařízením pro paměťové karty SD a VHS rekordérem. Rekordér se začne prodávat v září a jeho cena nepřesáhne 27 000 Kč.

 
  

- PR -

Digitalizace účetních a HR procesů pro módní řetězec v 16 zemích

I maloobchod, i když je to tradiční obor, může využít moderní technologie k automatizaci a digitalizaci svých procesů. Díky tomu získá náskok před konkurencí i v oblasti zaměstnávání. Přečtěte si, jak interní procesy řeší maloobchodní řetězec PEPCO.

  

- PR -

Umělá inteligence už není pro české firmy tabu

IT Systems 5/2025V aktuálním vydání IT Systems je opět hlavním tématem umělá inteligence, která v českých firmách stále více nachází uplatnění. Potvrzují to i závěry reportu Digitalizace podniků, který vydala společnost Asseco Solutions. Jiří Hub, CEO Asseco Solutions, jej shrnul slovy, že české podniky se opřely do digitalizace a umělá inteligence už pro ně není tabu. Stále ovšem mají co objevovat, protože ze studie společnosti McKinsey vyplývá, že potenciál AI zatím využívá jen zlomek firem a její implementaci v Česku táhnou především sektory bankovnictví, pojišťovnictví a e-commerce.