Aktuality -> IT Projekty - 20. 6. 2007

Documentum 5 pro skupinu CPI Group

Společnost Cleverlance Enterprise Solutions zakončila projekt stabilizace DMS (Document Management System) pro skupinu CPI Group. Dodané řešení podporuje proces zpracování a efektivního zpřístupnění klientských smluv a finančních dokladů na bázi DMS s použitím platformy EMC Documentum 5 včetně nasazení workflow. Jádrem stabilizace byl redesign funkcí spojených s registrací dokumentů, číselníky metadat, vyhledáváním a automatizace pomocí workflow. Současný plně funkční stav DMS umožňuje CPI Group poskytovat služby DMS v původně předpokládaném rozsahu uživatelů.

 
  

- PR -

Čeští zaměstnanci už AI běžně používají,

ne vždy však bezpečným způsobem


Umělá inteligence se stává běžnou součástí pracovních procesů. Dokazují to lednová čísla ČSÚ, podle kterých 18 % českých podniků s více než 10 zaměstnanci používá AI. Nejčastěji ji využívají velké firmy, a to dokonce více než polovina z nich. Spolu s popularitou umělé inteligence však přichází i negativní fenomén tzv. shadow AI. Jedná se o firmou neschválené využívání AI nástrojů, které může vyústit až v únik firemních dat.

  

- PR -

AI má pracovat s vámi, ne místo vás

Jak začít s robotizací kanceláře?


Kolik peněz vaši firmu každý měsíc stojí ruční přepisování dat? Ceny, PDFka, tabulky, faktury, data v různých formátech – rutina bez přidané hodnoty, často vnímaná jako nutné zlo, která spolyká desítky hodin lidského času a vytváří dvojí náklad: přímé mzdové výdaje i ztrátu prostoru pro práci s vyšší přidanou hodnotou. Možná už víte, že tato opakující se zátěž brzdí výkon, snižuje motivaci a omezuje růst. A možná také tušíte, že díky rozvoji AI ji lze efektivně automatizovat. Otázka tak často není „zda“, ale „jak a kde začít“, aby se řešení skutečně vyplatilo.