facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Cribis Mobile prověří obchodní partnery

Czech Credit Bureau uvedla na trh mobilní aplikaci se souhrnnými informacemi o českých firmách Cribis Mobile. Aplikace nabízí aktualizované informace o více než 3,8 milionu subjektů. Umožňuje jejich rychlé prověření a monitoring aktuálních změn, včetně zobrazení varovných informací. Aplikace je přizpůsobena pro zařízení s operačním systémem iOS (iPhone, iPad, iPod). Cribis Mobile vychází z dat dostupných na portále obchodních informací cribis.cz. Aktualizované informace o subjektech, včetně zaniklých, podnikajících v České republice jsou čerpány z více než dvaceti veřejných zdrojů. Aplikace je vhodná pro okamžitou orientaci mezi potenciálními i stávajícími obchodními partnery a v jejich ekonomických poměrech.K dostupným obchodním informacím v aplikaci Cribis Mobile patří například identifikační údaje o hledané firmě, včetně navigace do jejího sídla, její hodnocení prostřednictvím specifických ukazatelů vytvořených společností CCB – Czech Credit Bureau, jako jsou CCB Index a Semafor Cribis, upozornění na varovné signály. Aplikace poskytne také standardní ekonomické ukazatele, zjednodušené schéma vlastnických vazeb nebo aktuální informace o změnách ve vybraných firmách. Funkce monitoringu umožňuje vybrané subjekty průběžně monitorovat, sledovat jejich chování na trhu a aktuálně získávat i varovné signály, jako je například vyhlášení konkurzu či vznik dluhu vůči zdravotním pojišťovnám.

 

Mobilní aplikace je zdarma dostupná v App Store. V bezplatné verzi získá uživatel základní informace o hledané společnosti. Podrobné ekonomické informace, schémata vlastnických vazeb a monitoring vybraných společností jsou dostupné po zaplacení předplatného. Aplikace je dostupná jak v češtině, tak v angličtině. Ekonomické údaje o firmách je možné sledovat v osmi světových měnách.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -