facebook
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 27. 3. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Coding Bear nabízí zdarma analytický nástroj pro řízení programátorů na home office

Coding BearKoronavirová pandemie už zasáhla celé Česko, a proto většina tuzemských firem nařídila svým zaměstnancům práci z domova. Zejména IT oddělení zejí prázdnotou a vývojáři jsou na home office téměř beze zbytku. Pro jejich manažery je teď mnohem složitější kontrolovat efektivitu jejich práce. A právě pro ně vyvinula společnost Coding Bear unikátní nástroj nazvaný Bear Inspector, který si nyní může každý zdarma vyzkoušet.„Bear Inspector je analytický nástroj, který zdokonaluje procesy ve společnostech, které vyvíjí IT systémy. Data sbíráme z výsledných kódů i nástrojů, které IT týmy používají,“ popisuje Miroslav Fuksa, ředitel společnosti Coding Bear. Manažerům se tak do rukou dostává nástroj, který nejen v této situaci, ale i do budoucna umožní efektivněji pracovat, šetřit čas a především peníze. „Bear Inspector na základě výstupních dat usnadňuje rozhodování, pomáhá efektivnějšímu fungování a ve výsledku zabraňuje zbytečnému vyhazování peněz,“ vysvětluje Fuksa.

Právě dnešní situace je výzvou a zároveň příležitostí k optimalizaci práce. V médiích se stále častěji objevují rady, jak v této napjaté situaci zvládat práci co nejlépe. „Všichni si teď zvykáme na nový způsob fungování, který v nejbližších týdnech potřebujeme co nejvíce zefektivnit. Pokud se nám to povede, v mnohém nám to pomůže i v době, kdy se situace opět uklidní. I proto jsme se rozhodli dočasně zpřístupnit služby Bear Inspectoru zdarma,“ dodává Fuksa.

Bear Inspector je primárně analytický nástroj, který analyzuje a hodnotí kvalitu projektu i práce jednotlivých programátorů. Nejde přitom o velkého bratra, který by sledoval každý pohyb myší, pomáhá ale například vyhodnotit, zda přidat člověka na zpožděný projekt nebo lépe nastavit práci v týmu. „Zajímá nás konečný výstup, ale také to, jak se lidem v týmu pracuje. Zda není někdo, kdo pracuje hodně, nebo naopak málo. Měříme množství práce odvedené na jednotlivých úkolech a jestli někdo nemusí předělávat nekvalitně odvedenou práci kolegů,“ uzavírá Miroslav Fuksa.

Miroslav Fuksa
Miroslav Fuksa

To vše zjišťuje Bear Inspector na základě dat, která sbírá z kódu i z analýzy komunikace skrze různé nástroje projektového řízení. Nástroj si už nyní můžete vyzkoušet zcela zdarma na adrese bearinspector.com/homeoffice.


 
  

- Inzerce -

Spolupráce Lenovo a AMD přináší firmám EPYCká řešení pro datová centra

AMD LenovoVzájemné partnerství společností Lenovo a AMD bylo dlouhé roky orientováno především na počítače a mobilní zařízení. Nejnovější kapitola této spolupráce se však odehrává na poli datových center.