facebook LinkedIN LinkedIN - follow

ČNB vsadila na kubistickou správu dokumentů

Qbizm technologies vyhrála výběrové řízení na dodávku řešení redakčního a publikačního systému pro web České národní banky. Web České národní banky projde razantní inovací. Rozhodla o tom výběrová komise, která za novou platformu webu zvolila content management systém Miranda2 společnosti Qbizm technologies. Díky novému řešení na bázi Mirandy2 bude systém mimo jiné do budoucna umožňovat přímou aktualizaci obsahu pověřenými útvary. Systém workflow Mirandy2 spolu s rolí šéfredaktorů pak bude schopen zajistit koordinaci jednotlivých činností mezi několika desítkami redaktorů.

 
  

- PR -

Jak zajistit vzornou docházku u zaměstnanců v terénu?

Díky digitalizované evidenci do­cház­ky, která snižuje admi­ni­stra­tiv­ní zátěž personalistů a eliminuje nepoctivé praktiky zaměstnanců, můžete ušetřit až statisíce korun ročně. Pozdní příchody, dřívější odchody, půjčování kartiček nebo čipů, falešné přesčasy nebo evidence příchodu či odchodu na nesprávném místě — to vše se negativně projeví na výši vašich mzdových nákladů.

  

- PR -

iQsub Technologies díky Odoo zefektivnilo výrobu a řízení firmy

Česká společnost iQsub Technologies se specializuje na vývoj a výrobu špičkového potápěčského vybavení, včetně dýchacích přístrojů a odolných pouzder pro kamery GoPro do extrémních podmínek. Se zákazníky po celém světě a nejvyššími požadavky na kvalitu a spolehlivost potřebovala moderní a efektivní řízení svých firemních procesů.