facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 11. 8. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Český závod firmy Zeelandia nasadil technologii umělé inteligence Infor Coleman AI

Společnost Zeelandia Group, globální výrobce pekařských přísad, nasadila řešení Infor Coleman AI ve výrobním zařízení v České republice. Nové funkčnosti umělé inteligence zde zlepšují přesnost a rychlost výběru produktů a cenových strategií, přičemž pomáhají udržet obchodní růst na aktuálně velmi komplikovaném trhu.Řešení Infor Coleman AI bude dále nasazeno v nizozemských pro­vo­zech Zeelandia a následně ve všech globálních zařízeních. Projekt je součástí digitální transformace, kterou společnost zahájila v roce 2017 zprovozněním ERP řešení Infor CloudSuite Food and Beverage rovněž v České republice a na Slovensku. Zvolené cloudové ERP řešení umožňuje postupné rozšiřování informačního systému prostřednictvím dalších aplikací, jako je například Infor Coleman AI.

Zeelandia Group čelila jako globální dodavatel s provozy ve více než 30 zemích a obchodními aktivitami ve 100 zemích celého světa obrovským výzvám. Vysoké náklady a nedostupnost celé řady pekařských přísad vyžadovalo novou prodejní a cenovou strategii k udržení loajality zákazníků a ziskovosti. Proto se pustila do digitální transformace a v rámci toho nasadila i řešení Infor Coleman AI, které poskytuje strojově generovaná doporučení konkrétních produktů a k cenotvorbě.

Předtím byl celý analytický proces vedoucí k doporučení konkrétního produktu zákazníkovi časově velmi náročný a vzhledem k manuál­ní­mu reportování také náchylný k chybám. Určení vhodného produktu danému zákazníkovi bylo velmi komplikované a často ztrátou času jak pro zákazníka, tak i prodejce. Zeelandia proto nasadila Infor Product Recommender, nástroj umožňující identifikovat top 5 pro­duk­tů doporučených zákazníkovi seřazených dle pravděpodobnosti úspěchu. Prodejce nyní může s využitím webového či mobilního dashboardu a analytického řešení Infor Birst jednoduše zvolit konkrétního zákazníka a následně se zobrazí produktová doporučení. Product Recommender mu dokáže takto ušetřit až třetinu času věnovanému přípravám na schůzky se zákazníky.


 
  

- PR -

Modernizace platebních systémů v Evropě a České republice

Společná cesta CGI a Moneta Money Bank


V digitálním věku, kdy se po­ža­dav­ky na rychlost, bezpečnost a efektivitu platebních operací neustále zvyšují, stojí evropské finanční instituce před výzvou, jak tato očekávání naplnit. Vý­znam­nou roli v této transformaci hrají platební metody, které umožňují rychlé a bezpečné transakce jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni.

  

- PR -

Množství nástrojů nahradilo jediné cloudové řešení

DPD SK nyní kompletně řídí finance v SAP S/4HANA


DPDSpolečnost DPD SK je první slovenskou firmou, která úspěšně dokončila přechod na SAP S/4HANA Cloud. Ačkoli ještě nedávno na Slovensku patřila k těm menším lokálním pobočkám, nejen díky pandemii covidu-19 zaznamenala skokový růst.