facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 1. 11. 2012

Černobílé tiskárny a multifunkce Xerox

pro každou kancelář

Společnost Xerox uvádí na trh multifunkční tiskárnu WorkCentre 3315/3325 a tiskárnu Phaser 3320. Nové tiskárny tisknou 31, resp. 35 stran za minutu, přičemž první stránku je možné z tiskárny odebrat již po 6,5 sekundách. Pro tisk rozsáhlejších tiskových úloh mohou uživatelé využít přídavný podavač na 520 listů papíru. Díky kvalitě tisku 1200 x 1200 dpi získají obchodní dokumenty, prodejní materiály nebo běžné faktury profesionální vzhled. Zařízení WorkCentre 3325 a Phaser 3320 jsou standardně vybavena vestavěnou bezdrátovou technologií Wi-Fi.Zařízení podporují oboustranný tisk, který výrazně snižuje množství použitého papíru. Podnikatelé mohou také snížit své náklady použitím vysokokapacitních tonerových kazet až na 11 000 stran.

 

 

 

 

 

Mezi další výhody nových tiskáren patří:

  • zabezpečený tisk, který ochrání citlivé dokumenty
  • automatický oboustranný tisk a automatický oboustranný podavač dokumentů DADF
  • barevné skenování v multifunkčních zařízeních, které podporuje skenování do e-mailu, na úložiště v síti nebo na USB flash disk
  • barevné faxování s možností rychlého vytáčení
  • vzdálená správa zařízení prostřednictvím internetového prohlížeče Xerox CentreWare

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -