facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Canon uvedl novou verzi tiskového řešení

Helix Production Workflow

Canon Europe uvedl na trh Helix Production Workflow (PW) v2.0, řešení pro web to-print a produkční workflow. Toto řešení nabízí podnikovým reprografickým oddělením (CRD) a print-for-pay sektoru nové možnosti, které zvýší výkonnost podnikání. Nová verze Helix Production Workflow nabízí vylepšené workflow, zadávání a správu tiskových úloh a podporu velkoformátového tisku. Helix PW v2.0 lze zakoupit ve standardním balení nebo si vybrat a zakoupit modifikovanou verzi podle konkrétních požadavků zákazníka. Ten tak nemusí platit za funkce, které nevyužije, ale jednoduše si vybere jen to, co bude opravdu potřebovat. Helix PW zefektivňuje poces produčního tisku na požádání, zvyšuje přidanou hodnotu při malonákladovém personalizovaném tisku a integruje objednávání a výrobu.Helix PW ocení také zákazníci, kteří již mají nainstalováný kancelářský nástroj pro správu skenování a tisku uniFLOW a hledají jedno integrované řešení pro běžnou kancelářskou činnost i produkční tisk. Kombinace uniFLOW a Helix PW nabízí jednotný systém postavený na stejné platformě. To umožní pověřeným pracovníkům spravovat tisk v kancelářích i reprografických odděleních. Snadná kompatibilita s uniFLOW snižuje provozní náklady a zvyšuje produktivitu a bezpečnost. Správa jediného systému umožňuje snadno získat komplexní přehledy a reporty o pohybu dokumentů uvnitř firmy a optimalizovat výkon jednotlivých tiskáren.

 

Audit uživatelů lze současně provést pro uniFLOW i Helix, což přispívá k lepší bezpečnosi dokumentů a dodržování tiskové politiky firmy. Zároveň se tím výrazně sníží spotřeba papíru a předchází se dalším zbytečným nákladům.


 
  

- Inzerce -

Úsměv namísto podpisu a robot na místě prodavače

IT Systems 11/2020V novém vydání IT Systems se věnujeme trendům v digitalizaci bankovnictví a finančního sektoru, který je sice vnímán jako velmi konzervativní odvětví, ale ve vztahu k informačním technologiím patří naopak mezi ty nejprogresivnější. Tlak konkurence i nebankovních institucí a požadavky zákazníků totiž nutí celé odvětví, aby přijímalo nejnovější technologie.

  

- Inzerce -

Jak na řízení dat?

PCSBezpečnostní rizika se stále zvyšují. Tím spíš, že mnoho zaměstnanců díky současné situaci přešlo na práci z domova. Důraz na problém zabezpečení potvrzují i tři poslední studie nezávislé analytické společnosti Gartner.