eWay System
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Canon uvedl novou verzi tiskového řešení

Helix Production Workflow

Canon Europe uvedl na trh Helix Production Workflow (PW) v2.0, řešení pro web to-print a produkční workflow. Toto řešení nabízí podnikovým reprografickým oddělením (CRD) a print-for-pay sektoru nové možnosti, které zvýší výkonnost podnikání. Nová verze Helix Production Workflow nabízí vylepšené workflow, zadávání a správu tiskových úloh a podporu velkoformátového tisku. Helix PW v2.0 lze zakoupit ve standardním balení nebo si vybrat a zakoupit modifikovanou verzi podle konkrétních požadavků zákazníka. Ten tak nemusí platit za funkce, které nevyužije, ale jednoduše si vybere jen to, co bude opravdu potřebovat. Helix PW zefektivňuje poces produčního tisku na požádání, zvyšuje přidanou hodnotu při malonákladovém personalizovaném tisku a integruje objednávání a výrobu.Helix PW ocení také zákazníci, kteří již mají nainstalováný kancelářský nástroj pro správu skenování a tisku uniFLOW a hledají jedno integrované řešení pro běžnou kancelářskou činnost i produkční tisk. Kombinace uniFLOW a Helix PW nabízí jednotný systém postavený na stejné platformě. To umožní pověřeným pracovníkům spravovat tisk v kancelářích i reprografických odděleních. Snadná kompatibilita s uniFLOW snižuje provozní náklady a zvyšuje produktivitu a bezpečnost. Správa jediného systému umožňuje snadno získat komplexní přehledy a reporty o pohybu dokumentů uvnitř firmy a optimalizovat výkon jednotlivých tiskáren.

 

Audit uživatelů lze současně provést pro uniFLOW i Helix, což přispívá k lepší bezpečnosi dokumentů a dodržování tiskové politiky firmy. Zároveň se tím výrazně sníží spotřeba papíru a předchází se dalším zbytečným nákladům.


 
  

- Inzerce -

Průvodce software defined storage

AlefV dnešní době hledá stále více organizací způsob, jak získat volnost v nákupu hardwaru pro podnikové úložiště. Slibují si, že se při použití Software Defined Storage zbaví takzvaného vendor lock in a současně získají finančních úsporu, protože SDS vytváří z běžných komoditních serverů připojených k Ethernet síti úložiště s plnohodnotným data managementem. Snížení nákladů také bývá jeden z častých důvodů, proč sáhnout po SDS řešení.

  

- Inzerce -

Data je třeba chránit. Jak bude vypadat jejich ukládání v roce 2021?

SeagateObjem dat na Zemi nekontrolovatelně roste. Podle průzkumu společnosti IDC pro firmu Seagate zaznamenají podniky v příštím roce nárůst objemu generovaných dat o 42 %.