Aktuality -> IT společnost - 2. 12. 2011

Canon CZ představil obchodního ředitele

Společnost Canon CZ představila nového obchodního ředitele přímého prodejního kanálu v České republice. Antonín Brož pracuje ve společnosti Canon již 4 roky a nově bude zodpovídat za řízení a rozvoj přímého prodejního kanálu. Antonín Brož (35 let), MBA, se na trhu polygrafie a IT pohybuje již 10 let a součástí jeho krátkodobých cílů bude stabilizace obchodního týmu přímého prodeje, zefektivnění vybraných procesů a implementace obchodně-marketingové strategie pro rok 2012. Z dlouhodobých cílů bude důležité výrazněji propojovat jednotlivé aktivity se společností Océ v rámci akvizice a samozřejmě další prohlubování stávající aliance se společností HP.



 
  

- PR -

Udržitelnost vyžaduje nový přístup k využívání energie v éře umělé inteligence

Rostoucí zájem o generativní umělou inteligenci vedl k výraznému nárůstu poptávky po výkonných výpočetních systémech. S tím ruku v ruce roste i spotřeba energie a náklady s tím spojené, a tento trend bude nadále pokračovat. Od svého vzniku se velikost modelů umělé inteligence exponenciálně zvětšuje. A větší modely znamenají výkonnější systémy, nebo delší dobu výpočtů a obojí vyžaduje více energie.

  

- PR -

Eloquens: e-mailová automatizace s podporou AI

E-mail se stal páteří firemní komunikace a očekává se, že do roku 2026 dosáhne celosvětový počet firemních uživatelů elektronické pošty 4,73 miliardy. E-mail sice umožňuje okamžitou komunikaci napříč organizacemi, ale jeho skutečné náklady jako čas, produktivita a ztracené příležitosti jsou často přehlíženy.