facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 15. 9. 2011

Brother International CZ slaví 20 let

V polovině roku 1991 bylo založeno obchodní zastoupení rakouské firmy Brother International v České republice se sortimentem šicích, pletacích a psacích strojů, faxů a jehličkových tiskáren. V roce 1994 byla založena obchodní společnost Brother International CZ s.r.o. se sídlem v Brně a pobočkou v Praze, aktuálně spravovaná rakouskou společností Brother Central and Eastern Europe spadající pod evropskou centrálu v britském Manchesteru.


S nástupem nových technologií přibyla v kancelářské technice také inkoustová multifunkční zařízení, laserové/LED tiskárny a multifunkční zařízení, tiskárny štítků P-touch a QL. Tyto produkty tvoří současnou nabídku zboží značky Brother v České republice.


 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -