Aktuality -> IT Projekty - 9. 6. 2009

Bankovní systém pro Českou exportní banku

Zástupci společnost ICZ podepsali v průběhu května smlouvu na dodávku komplexního bankovního systému pro Českou exportní banku. V současné době probíhá rozsáhlá analýza potřeb bankovního systému České exportní banky s tím, že implementace bude zahájena na podzim letošního roku. Ukončení projektu a uvedení nového bankovního systému do provozu je naplánováno o rok později, na podzim roku 2010. Od nového bankovního systému si banka slibuje zejména efektivní a standardizované bankovní procesy s vysokou úrovní IT podpory, což povede ke zrychlení a dalšímu zkvalitnění služeb klientům, a v neposlední řadě rovněž posílení informační bezpečnosti.



 
  

- PR -

Budoucnost práce s dokumenty

Konica Minolta, tradiční hráč na poli tiskových technologií, se v posledních letech úspěšně transformoval v poskytovatele komplexních IT služeb. Zaměřuje se zejména na vývoj inovativních řešení, která propojují svět tisku s digitálním prostředím. Jedním z klíčových směrů výzkumu a vývoje (R&D) společnosti je implementace umělé inteligence (AI) do administrativních procesů. Tato technologie umožňuje rychlejší zpracování a porozumění práce s dokumenty, což výrazně zvyšuje efektivitu práce.

  

- PR -

Digitalizace výroby díky IS KARAT

a transformace společnosti ZASTROVA


Akciová společnost ZASTROVA sídlí ve městě Spišská Stará Ves, které se nachází v severní části Slovenska, v regionu Zamagurie, přímo u hranice s Polskem, obklopeném národními parky Pieniny a Tatry. Region je známý kombinací přírodního bohatství a průmyslové tradice, zároveň představuje pokojné a ekologicky čisté prostředí vhodné pro stabilní podnikání.