- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (79)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT slueb a řeení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řeení pro logistiku (45)
- IT řeení pro stavebnictví (26)
- Řeení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údrby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který kadý týden přináí výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Awec bude řídit výrobu pomocí Infor CloudSuite Industrial (SyteLine)
Brněnská firma Awec Aluminium Products je rychle rostoucí společnost na trhu přesných strojírenských dílů předevím pro automobilový průmysl. Produkty společnosti jsou dodávány převáně do vozů německých automobilek. Při výrobě Awec vyuívá systém just-in-time, kde díky synergii řízení kvality, technologie a logistiky dokáe splnit náročné poadavky, které automobilový průmysl klade na své dodavatele. Pro zvýení přesnosti plánování nasadí Awec nejnovějí verzi řeení Infor CloudSuite Industrial (SyteLine). Systém bude nasazen ve spolupráci se společností ITeuro.

Awec Aluminium Products nahradí stávající řeení Altus Vario a implementuje lokalizovanou verzi informačního systému Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) ve verzi 9, a to včetně Terminálového sběru dat (TSD).
Projekt implementace nového řeení ji běí. Po úspěném dokončení vstupní analýzy stávajících procesů byla ji před koncem roku 2016 finalizována etapa konceptu řeení práce v SyteLine. Nyní v průběhu ledna 2017 začíná fáze kolení, která bude zakončena simulacemi jednotlivých procesů. Ostrý provoz informačního systému SyteLine je pak plánován na začátek června 2017.
Jak u bylo zmíněno, hlavním očekávaným přínosem je zvýení konkurenceschopnosti díky přesnějímu řízení výroby, tzn. vyuívání pokročilého plánování a rozvrhování pro zkvalitnění dodavatelské spolehlivosti. Sjednocení dat z různých systémů a uivatelských nástrojů do komplexního systému jako je SyteLine umoní vedení společnosti rychlejí přístup k přesným informacím o aktuálním stavu firmy.
Formulář pro přidání akce









