facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 30. 7. 2014

Implementace Helios Green v energetické společnosti Stefe SK

Přes 200 tisíc lidí na středním a východním Slovensku zásobují teplem společnosti skupiny Stefe. Od 15. února jim pomáhá s řízením ekonomických procesů informační systém Helios Green, který zde implementovala společnost Asseco Solutions.„Komplexná implementácia informačného systému Helios Green je pre Stefe výhodnou voľbou umožňujúcou pokryť dynamicky sa meniace požiadavky a potreby spoločností súvisiace s efektívnym riadením, či ďalším rozvojom spoločností,“ říká Andrea Cerinová, ředitelka oddělení ekonomiky a koncernové metodiky Stefe SK.

 

Vzhledem k širokému spektru zákazníků bylo při výběru informačního systému jedním z hlavních požadavků sjednocení designu a struktury odběratelských faktur Stefe. Současně byla zachována možnost řešit tuto oblast individuálně na základě přání zákazníků.

 

Tepelné hospodářství provozují společnosti Stefe celkem ve čtrnácti městech a teplo dodávají zákazníkům v dalších osmi městech a obcích. Z nich v Banské Bystrici, Zvolenu, Rimavské Sobotě a Martinu působí jako jejich partneři a společníci i sama města.

 

Technické řešení a architektura systému Helios Green poskytuje kompatibilitu s vybudovanou technologií a též s ostatními systémy implementovanými ve společnosti Stefe. Ostrý provoz systému Helios Green byl ve společnosti Stefe zahájen 15. února letošního roku.

 

foto: archiv Stefe


 
  

- Inzerce -

Zlomte srdce hackerům

Sophos - Break a Hacker's HeartSpolečnost Sophos, dodavatel řešení kybernetického zabezpečení nové generace, připravila sérii odborných interaktivních webinářů, na kterých ve dnech 21. - 24. června nahlédnete za oponu simulovaného lovu hrozeb.

  

- Inzerce -

Online tržiště merXu pro B2B obchodování úspěšně roste

Tisícovky zákazníků, statisíce produktů a během pár měsíců další expanze


Václav LiškaOnline obchodní platforma merXu pro B2B obchodování má za sebou prvních několik měsíců fungování. Vznikla v reakci na trendy a potřeby daného trhu a výrobcům, distributorům a velkoobchodníkům nabízí možnost začít okamžitě obchodovat v mezinárodním měřítku, konkrétně v rámci střední Evropy a Pobaltí.