facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 10. 5. 2010

ANECT jmenoval vedoucího oddělení telco

Martin Heran se stal v květnu vedoucím oddělení telekomunikací a utilit ve společnosti ANECT. Na pozici nahradil Víta Pastorka, který odešel do společnosti Sodexo. Martin Heran bude mít na starosti další rozvoj oddělení a bude se podílet i na zajištění zakázek z oblasti telekomunikací a utilit. Martin Heran vystudoval Střední průmyslovou školu elektronickou v Praze se zaměřením na telekomunikace. Poté se účastnil řady kurzů, kde získával znalosti a dovednosti z oblasti obchodu, řízení projektů či lidských zdrojů. V roce 2008 absolvoval Manažerskou akademii v rámci společnosti GTS Novera. Do ANECTu přichází ze společnosti Vegacom, kde působil na pozici obchodního ředitele se specializací na klíčové zákazníky. V letech 2007 až 2009 pracoval ve společnosti GTS Novera, nejdříve jako produktový manažer a později jako manažer pro klíčové zákazníky, kde se zabýval akvizicí nových projektů. Má zkušenosti s vedením pracovního týmu i komunikací se zahraničními partnery.

 
  

- PR -

11 reálných příběhů IT manažerů:

Jak zvládli SaaS, kyberbezpečnost i automatizaci


AID2025IT manažeři napříč organizacemi dnes řeší podobné výzvy: jak zvládnout přechod na SaaS, zvýšit úroveň kyberbezpečnosti, automatizovat procesy a mít přehled o IT majetku, aniž by museli zavádět složité postupy. Zajímá vás, jak to v praxi zvládají ostatní?

  

- PR -

Umělá inteligence už není pro české firmy tabu

IT Systems 5/2025V aktuálním vydání IT Systems je opět hlavním tématem umělá inteligence, která v českých firmách stále více nachází uplatnění. Potvrzují to i závěry reportu Digitalizace podniků, který vydala společnost Asseco Solutions. Jiří Hub, CEO Asseco Solutions, jej shrnul slovy, že české podniky se opřely do digitalizace a umělá inteligence už pro ně není tabu. Stále ovšem mají co objevovat, protože ze studie společnosti McKinsey vyplývá, že potenciál AI zatím využívá jen zlomek firem a její implementaci v Česku táhnou především sektory bankovnictví, pojišťovnictví a e-commerce.