Algotech představil kontaktní centrum v cloudu

Společnost Algotech uvedla na trh v letošním roce produkt Kontaktní centrum v cloudu AlgoCC. Řešení nabízené jako SaaS je provozované na technologické platformě Algocloud. Zákazníkům má přinést kompletní sadu funkcí pro interakci s klienty, a to bez nutnosti vysokých počátečních investic.



„Produkt AlgoCC se setkává s velkým zájmem a již dnes je jedním z našich klíčových produktů, čemuž nasvědčuje i pečlivě plánovaný další rozvoj produktu na několik let dopředu postavený na potřebách zákazníků a na odborných marketingových analýzách, kde všechny trendy pečlivě sledujeme a vyhodnocujeme, řekl Josef Pavlis, zástupce generálního ředitele společnosti Algotech. „Věříme, že AlgoCC se stane průlomovým produktem v oblasti kontaktních center, a to nejen v České republice,“ dodal Pavlis. Řešení je složeno z následujících komponent a funkcí:

  • Hlasové kontaktní centrum a interaktivní hlasový strom
  • Aplikace pro operátory pro zpřístupnění funkcí kontaktního centra
  • Multimediální komunikační kanály (E-mailový kanál, SMS kanál, Webchat)
  • Nástroje pro reporting
  • Funkce Callback a Click2Call
  • Nahrávání hovorů
  • Kampaně
  • Variantně se nabízí možnost integrace na interní systémy zákazníka.

 

Rozhraní pro operátory zajišťuje aplikace AlgoCC, která využívá pracovní plochy počítače a zároveň umožňuje získání informací a intuitivní ovládání kontaktního centra. Aplikace poskytuje ucelené zobrazení požadovaných dat v době, kdy je operátor potřebuje k obsloužení zákaznického požadavku, a případné zapsání výsledku právě dokončené komunikace.

 

Pro řízení kvality a efektivnosti práce kontaktního centra jsou k dispozici nástroje pro reporting a nahrávání hovorů. Vestavěný reporting zajišťuje zobrazení nejen aktuálního stavu v kontaktním centru, ale i získání historických dat o provozu.

 

Řešení je otevřené pro integraci na systémy zákazníka, např. CRM, ERP, knowledge base apod. Integrace se realizuje na bázi technologických standardů, tím je zajištěna požadovaná úroveň zabezpečení.

 

Všechny aplikace a technologie kontaktního centra jsou implementované v režimu vysoké dostupnosti a základem řešení jsou technologie od renomovaných dodavatelů. Součástí řešení AlgoCC jsou i další služby Centra sdílených služeb Algocloud umístěného v Libčicích nad Vltavou.


 
  

- PR -

AI v ERP systému

Co v praxi funguje, jak to navrhnout a proč začít po krocích


Umělá inteligence je součástí každodenního života – od chytrých vyhledávačů přes automatické překlady až po plánování tras nebo generování obrázků. Ale co ERP systémy? Je správný čas zapojit AI právě sem? Určitě ano, ale smysluplně. Tak, aby zkrátilo cestu od otázky k odpovědi, od záměru k akci, a přitom udrželo to nejdůležitější: kontrolu, bezpečnost a auditovatelnost.

  

- PR -

Proč je EDITEL vaší nejlepší volbou pro povinnou e-Faktúru na Slovensku?

Od 1. ledna 2027 čeká slovenské plátce DPH povinná B2B e-fakturace ve strukturovaném formátu EN 16931 (UBL/Peppol BIS 3) s doručováním přes síť Peppol. EDITEL je na změnu připraven už dnes – nabízí certifikovaný Peppol Access Point, komplexní řešení včetně archivace a hladký přechod bez zbytečných komplikací, navíc s technickou podporou 24/7.