facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 10. 9. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Acronis přejmenoval svůj klíčový produkt pro domácnosti a malé kanceláře

Acronis uvedl novou verzi svého řešení kybernetické ochrany pro domácí použití a malé kanceláře s novým názvem Acronis Cyber Protect Home Office. Jde o přejmenování oblíbeného programu Acronis True Image. Nový název by měl lépe vystihovat zaměření a možnosti softwaru, který v sobě integruje široké spektrum funkcí nutných ke komplexní ochraně před současnými kybernetickými riziky. Nástupce programu Acronis True Image poskytuje ucelenou ochranou před širokým spektrem hrozeb, od selhání disku až po kybernetický útok.Od roku 2017, kdy integroval anti-ransomwarovou ochranu, vylepšuje Acronis své řešení s ohledem na objevující se nové výzvy. Postupně přidával ochranu proti malwaru, cryptojackingu a filtrování webu, takže se posunulo od zálohovacího produktu k ucelenému řešení osobní kybernetické ochrany s ochranou nejen záloh, ale i samotných zařízení.

Nový Acronis Cyber Protect Home Office mimo jiné umí:

  • zálohovat a chránit zařízení PC, Mac, iOS a Android

  • antimalwarovou a antiransomwarovou ochranu
  • webové filtrování a ochranu videokonferencí
  • archivovat starší soubory
  • obnovovat zálohy na hardwarově odlišný stroj
  • klonovat pevné disky
  • vyčistit počítač a mnoho dalšího

Acronis tak reaguje na rostoucí potřebu komplexní ochrany dat a kybernetické bezpečnosti, která se stala běžnou praxí v každodenním životě. Zatímco organizace se spoléhají na neustálou dostupnost a integritu svých dat, jednotlivci posílají a dostávají velká množství citlivých informací přes vzdálená spojení. Mezitím hackeři ale rozšířili dosah a zvýšili sofistikovanost útoků, takže ani malé firmy a domácí kanceláře dnes nejsou v bezpečí.

„Poslední dva roky změnily kybernetické prostředí tak, že žádný uživatel není příliš malý na to, aby se mohl cítit zcela v bezpečí,“ řekl Candid Wuest, viceprezident společnosti Acronis pro kybernetickou ochranu. „Unikátní kvality našich podnikových řešení kombinují kybernetickou bezpečnost se zálohováním dat a tyto výhody nyní zpřístupňujeme v rámci Acronis Cyber Protect Home Office každému jednotlivci a domácí či malé kanceláři v prostředí vzdálené práce a distribuované IT infrastruktury.“


 
  

- Inzerce -

PRŮZKUM: Češi odpracují na neplacených přesčasech více než hodinu denně

Čtyřdenní pracovní týden? V Česku zatím utopie. Lidem v kancelářských profesích nestačí na splnění úkolů ani pět dní. Polovina pracuje skoro šest dní týdně, aby práci stihla.

  

- Inzerce -

Digitalizace zákaznické péče: jak vybrat nejlepší řešení kontaktního centra

GenesysDigitální bitva o zákazníky začala, neprohrajte ji. Pandemie totiž jasně ukázala, že digitalizace stabilizuje byznys i v nejistých dobách. Online sektor raketově rostl i během nejtvrdších lockdownů. Přesunula se tam i většina zákazníků.