facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 24. 11. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Acronis Cyber Protect Cloud nově nabízí nástroje automatizace a strojové inteligence

Acronis, představil důležité vylepše­ní své platformy Acronis Cyber Protect Cloud ve formě nových automatizačních nástrojů v modulu Advanced Automation a prvků strojové inteligence (MI) v rámci modulu Advanced Management. Tato rozšíření pomohou poskytovatelům MSP služeb, pro které je Acronis Cyber Protect Cloud primárně určen, zjednodušit svou práci, eliminovat rutinní práce a zaměřit se na aktivity přinášející vyšší hodnotu.76 % IT správců dnes bojuje s tím, že nemají potřebný přehled o svých aplikacích a zařízeních. Pro MSP poskytovatele je ale mít přehled o zákaznické infrastruktuře naprosto klíčové, aby dokázali zabránit neplánovaným výpadkům a identifikovat a řešit vzniklé problémy. Protože výpadky provozu jsou velmi nákladné, jejich zákazníci od nich očekávají rychlou reakci a plnění poměrně náročných SLA požadavků.

S vylepšeným balíčkem nástrojů Advanced Automation získají MSP poskytovatelé vyšší úroveň automatizace s možností integrovat zákaznické back-office funkce se službami Acronis. Nové funkce například zahrnují automatizaci vyúčtování služeb, sledování a reportování SLA, podporu ticketovacího systému, automatizované určování účtovatelného a neúčtovatelného času, reportování provozní výkonnosti a ziskovosti, centralizované řízení z konzole Acronis a další.

S aktualizací balíčku Advanced Management, který následuje krátce po uvedení nové verze Acronis Cyber Scripting, mají nyní MSP přístup k ucelenému, proaktivnímu řešení pro správu koncových bodů, jež nabízí:

  • Vzdálený monitoring k automatizované detekci anomálií postavený na strojové inteligenci
  • Spolehlivý patch management s automatickou zálohou v případě neúspěšné aplikace záplaty
  • Vylepšení Remote Desktop umožňující přístup i přes pomalé sítě a s podporou pro platformy MacOS a Linux
  • Inovované zabezpečení vzdáleného přístupu a nástroje Cyber Scripting díky dvoufaktorové autentizaci a novému protokolu využívajícímu dvoucestné šifrování AES.

Tyto nové funkce spolupracují s dalšími nástroji v rámci platformy Acronis Cyber Protect Cloud, která poskytuje ucelenou ochranu s využitím bezpečnostních, zálohovacích a disaster recovery produktů.

Také nové funkce Advanced Automation dosahují maximální účinnosti v kombinaci s dalšími řešeními Acronis podporujícími automatizaci firemních procesů.

Nové nástroje a funkce začne společnost Acronis nabízet v rámci prosincové aktualizace a oba produkty pro automatizaci a strojovou inteligenci budou plně dostupné v prvním čtvrtletí 2023.


 
  

- Inzerce -

Jak může správně nastavený ERP systém pomoci snížit vaše náklady?

V mnoha podnicích poslední měsíce stále více rezonuje téma úspor. Podívejme se tedy blíže na to, jak správně zvolený a naimplemen­to­va­ný ERP systém pomůže ušetřit náklady.

  

- Inzerce -

Před čím vás ochrání pojistka na blbost?

Pojištění občanské odpovědnosti, tedy pojištění občanské odpovědnosti v soukromém životě, nám zajistí ochranu před škodami na majetku a zdraví třetích osob. Podívejte se, co přesně je pojištění odpovědnosti neboli pojistka na blbost v jakých situacích se uplatňuje.