facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 18. 4. 2013

Výkonný PoE switch ZyXEL ES3500-24HP

Společnost ZyXEL uvádí na trh nový inteligentní spravovaný gigabitový switch ES3500-24HP. Jedná se o plně spravovaný switch, který dokáže také napájet IP zařízení, například bezdrátové přístupové body nebo VoIP telefony, a obsahuje veškeré funkce QoS, jež jsou nutné pro řádné fungování takovýchto systémů. ES3500-24HP podporuje standard IEEE 802.3at neboli PoE+, díky němuž lze pomocí běžných síťových kabelů napájet i IP zařízení s vyšší spotřebou energie, jako jsou PZT kamery (s horizontálním i vertikálním pohybem a přiblížením), přístupové body standardu 802.11n či IP videotelefony. Switch je také vybaven funkcí pro automatickou detekci, pomocí níž rozpozná příkon jednotlivých zařízení a přesně podle něj je napájí. To vede k úspoře energie a umožňuje switchům podporovat větší počet zařízení. 
Daktela
  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

Helios
- inzerce -