facebook LinkedIN LinkedIN - follow

LenovoEMC uvádí OS LifeLine

novou generaci operačního systému pro síťová úložiště Iomega

Společnost LenovoEMC Limited uvedla novou generaci operačního systému LenovoEMC LifeLine pro svá síťová úložiště Iomega. Systém LifeLine 4.0 obsahuje nové a vylepšené podnikové výpočetní a bezpečnostní funkce pro snadné a efektivní ukládání, sdílení a ochranu dat v organizacích a pracovních skupinách všech velikostí. Mezi nové funkce a aktualizované možnosti systému LenovoEMC LifeLine 4.0 například patří oblast snímků, SSD Cachingu, IVX (Integrated Virtualization Technology), NFS v4, hybridního ověřování ve službě Active Directory nebo zabezpečení SCSI.Systém LenovoEMC LifeLine 4.0 bude od příštího týdne k dispozici bezplatně ke stažení všem současným majitelům síťových úložišť Iomega řady ix a px. Síťová úložiště LenovoEMC s novým operačním systémem LifeLine 4.0 by měla být celosvětově na trhu od května.

 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -