System4U
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Kaspersky Endpoint Security for Business

Integrované řešení pro podnikové klienty

Společnost Kaspersky Lab představila novou platformu podnikových řešení kybernetické bezpečnosti Kaspersky Endpoint Security for Business. Nové řešení je jednotící platforma vyvinutá Kaspersky Lab na základě jednotného kódu. Zákazníkům bude nabízena v různých variantách podle potřeb a velikosti jejich podniku (Core, Select, Advanced a Total). Systém poskytne administrátorům IT sítě pomocí jediné platformy, jediné konzole a za jednotnou cenu možnost kontrolovat a ochránit všechny systémy i koncové body celé IT infrastruktury dané organizace, ať už jde o počítače v kancelářích, virtuální zařízení v jiné budově nebo chytrý telefon ztracený na ulici.Kaspersky Endpoint Security for Business přichází s řadou nových a vylepšených technologií a nástrojů: 

  • Mobile Security and Device Management – zabezpečení dat i na soukromých chytrých telefonech a tabletech zaměstnanců. Ochranu mobilních zařízení lze spustit na dálku pomocí centrální správy Mobile Device Management (MDM).
  • Data Encryption – Ochrana jednotlivých souborů, složek či disků s 256bitovým šifrováním Advanced Encryption Standard (AES). Lze jej aplikovat i na periferie, přenosné paměti.
  • Endpoint Control Tools – Kaspersky Endpoint Security for Business umožňuje kontrolovat používání aplikací pomocí pravidel správy a dynamického whitelistingu, včetně přenosných disků.
  • Systems Management – Kaspersky Endpoint Security for Business podstatně urychluje a zjednodušuje časově náročné úkoly jako je instalace operačního systému, správa položek sytému, vzdálená správa nebo například kontrola přístupu do sítě (NAC) a licencování. K dispozici je také automatické vyhledávání záplat a zranitelností aplikací. 
  • Vše je řízeno z jediného místa – Security Center. 
  • Samozřejmostí je i Anti-Malware Kaspersky Lab.

 
Sophos
  

- Inzerce -

Digitalizace pomáhá rozvíjet miliardový byznys Prusa Research

Josef PrůšaInovátor na poli 3D tisku nemůže pandemické období označit za krizové. Naopak. Neví, co dřív. „Odhadli jsme včas vážnost situace, vytvořili si dostatečné zásoby a ještě víc posílili naši samostatnost. Digitalizace je toho všeho přirozenou součástí. Jedeme v ní už od začátku,“ říká Josef Průša, čerstvý držitel titulu Podnikatel roku v anketě Ernst & Young.

  

- Inzerce -

Konference VMware představí technologie z oblasti zabezpečení

Security Experience DayNa online semináři VMware Security Experience Day v úterý 15. 6. představí experti novinky z IT bezpečnosti.