Aktuality -> IT školení - 8. 3. 2013

Inekon Systems připravil kurzy pro zkvalitnění manažerského rozhodování

Inekon Systems otevírá nový ucelený vzdělávací program Akademii Business Navigation. Ten umožní firmám využívajícím manažerský systém Business Navigation System (BNS) rozšířit dovednosti uživatelů při jeho využívání a dosáhnout také větší samostatnosti při správě systému a jeho dalším rozvoji. Akademie Business Navigation je složena z jedenácti přesně cílených kurzů zaměřených na proškolení a certifikaci konkrétních dovedností. Účastníci tak podstatně zvýší své možnosti využívání systému BNS a zároveň sníží náklady na jeho údržbu.



Jednotlivé kurzy Akademie Business Navigation cílí jak na úplné začátečníky, kteří se zde mohou seznámit se základy BNS, tak na administrátory systému, pracovníky vývoje a podnikové specialisty z řad controllingu nebo top managementu. Ti si mohou rozšířit své dovednosti například v oblasti prodejní výkonnosti, nákladovosti a ziskovosti nebo finančního řízení.

 

Díky pořádání pravidelných kurzů pro vrcholové manažery BNS-Training má Inekon Systems s lektorskou činností mnohaleté zkušenosti. Experti a konzultanti společnosti, kteří povedou jednotlivá školení v rámci Akademie, budou navíc čerpat i z pedagogických zkušeností získaných z působení na čtyřech vysokých školách, kde Inekon Systems zajišťuje výuku různých manažerských dovedností.