Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 30. 7. 2013

Fujitsu poskytuje hybridní cloudové zálohování a obnovu dat

Společnost Fujitsu oznámila dostupnost služby Fujitsu Backup as a Service (BaaS). Nová služba umožňuje organizacím nasadit hybridní cloudové zálohovací strategie, které umožňují práci jak s daty v cloudu, tak s tradičními vnitropodnikovými daty. Zároveň přitom splňují požadavky na soulad s příslušnými předpisy a ochranu dat. Zákazníci nyní mohou ukládat a získávat svá data ze serverů, databází a celých systémů a ukládat je v určeném datovém centru Fujitsu Cloud IaaS Trusted Public S5. V blízké budoucnosti budou mít také možnost ukládat svá data v dalších lokalitách, například u sebe ve svém vlastním datacentru, a vytvářet zálohy ze svých klientských zařízení.S využitím technologie zálohování a obnovy dat od společnosti EVault, služba Fujitsu BaaS umožňuje:

  • Zabezpečit data – s nejvyšší úrovní ochrany, včetně šifrování na nejvyšší možné úrovni (tzv. military grade) pro veškerá přenášená i uložená data.
  • Zkrátit dobu zálohování – díky využití pokročilé zálohovací technologie s optimalizací sítí WAN k zajištění nejefektivnějšího využití přenosové kapacity.
  • Optimalizovat objem uložených dat – při prvním zálohování je uložen celý soubor dat, při dalších zálohách se ukládají jen změněné bloky. 
  • Snížit náročnost správy – díky intuitivnímu samoobslužnému portálu, který umožňuje snadnou konfiguraci zálohovacích plánů, výběr dob uložení dat, zobrazení stavu úloh a upozornění.
  • Získat větší flexibilitu – díky využití služby s měsíčním předplatným, kterou je možné škálovat podle růstu dat

 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.