System4U
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Snazší a efektivnější prezentování s pomocí Panasonic PressIT

PanasonicBezdrátový prezentační systém PressIT je nejnovějším pro­duk­tem v široké škále řešení firmy Panasonic pro snazší spo­lu­prá­ci a obchodní schůzky, jejichž cílem je zvýšit pro­duk­ti­vi­tu a efek­ti­vi­tu v roz­ví­je­jí­cím se pra­cov­ním prostředí.


Společnost Panasonic nedávno uvedla na trh nový bezdrátový prezentační systém s názvem PressIT TY-WPS1, elegantní řešení navržené pro rychlou a jednoduchou spolupráci v zasedacích místnostech. Snadno použitelný systém dokáže zobrazit obsah až ze čtyř zařízení současně. PressIT umožňuje uživatelům prezentovat připravený obsah na obrazovce nebo prostřednictvím projektoru pouhým stisknutím tlačítka. Prezentování pomocí systému PressIT nenaruší kvalitu promítaného obrazu ani doprovodného zvuku.

PressIT je nejnovější z celé řady technologických řešení od společnosti Panasonic pro rozvíjející se pracovní prostředí. Zahrnují řešení pro prezentování, spolupráci a konference, stejně jako interaktivní obrazovky, které mohou sloužit jako tabule.

Set PressIT bezdrátový prezentační system obsahuje 1× přijímač STB box, 2× vysílač HDMI/USB-A a 1× úložné pouzdro
Set PressIT bezdrátový prezentační system obsahuje 1× přijímač STB box, 2× vysílač HDMI/USB-A a 1× úložné pouzdro

„Existuje řada různých trendů, které rychle mění požadavky na moderní pracovní prostředí,“ uvedl Hartmut Kulessa, evropský marketingový manažer společnosti Panasonic Business. „Pozorujeme odklon od používání velkých zasedacích místností směrem ke společenským prostorům určeným pro kreativní spolupráci. V poslední době registrujeme také zvyšující se trend práce na dálku, která vyžaduje možnost pracovat, komunikovat a spolupracovat odkudkoli. Zaměstnanci, kteří patří do generace Z, chtějí v práci používat vlastní technické vybavení a očekávají neustálé bezdrátové připojení. PressIT představuje řešení, které uspokojí jakýkoli obchodní požadavek.“

Nejnovější řešení, PressIT, pracuje s jakýmkoli PC, tabletem nebo chytrým telefonem s operačními systémy Android, Windows nebo iOS a je nabité užitečnými funkcemi. Přijímač lze jednoduše připojit k jakémukoli displeji nebo projektoru a malý vysílač k zobrazovacímu zařízením. Prezentace se pak spustí stisknutím jediného tlačítka. Systém nabízí dva typy přijímačů: Set-top-box, který se připojuje k jakémukoli projektoru nebo plochému displeji nebo přijímač Intel Smart Display Module (Intel SDM), který lze použít výhradně u 4K UHD LCD obrazovek Panasonic SQ1/SQE1. Tento přijímač se připojuje do slotu SDM na zadní straně obrazovky.

Vedle systému PressIT nabízí společnost Panasonic také doplňková řešení pro spolupráci, určená pro rozvíjející se pracovní prostředí:

  • Pro ty, kteří upřednostňují obvyklé možnosti prezentování, obsahují displeje Panasonic řady CQE1 a SQE1 integrovanou funkci Wireless Display, která umožňuje uživatelům počítačů se systémem Windows 10 bezdrátově zrcadlit svou obrazovku.
  • Kvůli rostoucímu trendu vytváření pracovních prostorů pro spolupráci nabízí společnost Panasonic také širokou škálu interaktivních dotykových displejů. Tyto displeje jsou ideální pro celou řadu využití včetně brainstormingů, výuky, videokonferencí a sdílení informací. Pro nejvyšší přesnost odezvy dotyku a psaní je používána technologie InfraRed nebo InGlass.
  • Pro usnadnění propojení pracovníků na různých místech v rámci online komunikace, jsou displeje Panasonic řady EQ1 certifikovány pro použití se sadou Cisco WEBEX Room, která automaticky detekuje a optimalizuje nastavení obrazovky. Reproduktory řady EQ1 a SQ1 také optimalizují nastavení reproduktorů pro čistý zvuk během videokonferencí.

Cena setu PressIT TY-WPS1 je stanovena na 34 636 Kč bez DPH.

Zdroj: Panasonic Business
Zdroj: Panasonic Business


 
Sophos