facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Odstartoval další ročník soutěže Best Project Management

Začátkem března byl zahájen již šestý ročník prestižní soutěže Best Project Management. Jejím cílem je ocenit nejúspěšnější projekty realizované v soukromém i veřejném sektoru v České republice a na Slovensku. Registrovat projekty do soutěže je možné do 29. března. Organizátory soutěže jsou společnosti solit project a PRAM Consulting, oborným garanterm soutěže je Ernst & Young.

„Hlavním cílem soutěže je vyzdvihnout projektové řízení jako významný obor a zároveň projektovým manažerùm otevřít dveře k navazování kontaktù a sdílení zkušeností. Přihlášené projekty hodnotí odborná porota složená z profesionálù z renomovaných společností, jako je například Škoda Auto, Hewlett-Packard či Skanska. Projekty jsou posuzovány dle několika kritérií, mezi něž patří rozsah projektového řízení, jeho průběh a realizace, úspěšnost či originalita,“ uvedl za organizátory Patrik Schober, Managing Partner společnosti PRAM Consulting.

Soutěž chce zároveň vyvolat širší zájem odborné i laické veřejnosti o profesi projektového manažera a o project management obecně. „V současných nejistých ekonomických podmínkách rostou nároky vedení podnikù na kvalitu realizace projektù a jejich konzistentní výsledky. V praxi i v našich průzkumech vidíme, že kvalita projektového řízení v ČR rok od roku roste. Stále však je co zlepšovat. Věřím, že se pozitivní trendy potvrdí i v letošním ročníku soutěže Best Project Management," řekl Petr Knap, partner oddělení podnikového poradenství Ernst & Young.

Do 6. ročníku soutěže je možné se registrovat vyplněním registračního formuláře na www.BestProjectManagement.cz v období od 1. do 29. března 2013. Soutěž je organizována za podpory České komory PMI, Komory projektových manažerù a slovenské Spoločnosti pre projektové riadenie.

foto: archiv pořadatelů

 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

Helios
- inzerce -