- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (78)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tiskBranžové sekce
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Partneři webu
Accenture má v Brně technologické centrum
Společnost Accenture otevřela v Brně své již druhé technologické centrum nacházející se v České republice. Brno Delivery Center bude zajišťovat outsourcing aplikací pro klienty ze západní Evropy a doplní tak stávající globální síť 44 technologických center společnosti Accenture. Ve střední a východní Evropě se centra nacházejí v Bratislavě, Bukurešti, Praze, Rize a Varšavě. Centra poskytují širokou škálu služeb v oblasti systémové integrace, aplikačního outsourcingu, outsourcingu IT infrastruktury a outsourcingu podnikových procesů (BPO – Business Process Outsourcing). Pražské centrum Accenture otevřela v roce 2001, přičemž samotná pobočka společnosti zde působí již od roku 1991.

Podle slov Jozefa Kokošky, ředitele brněnského technologického centra, bylo Brno vybráno díky jeho blízkosti k již existujícím centrům v Praze a Bratislavě a také proto, že jde o region s nabídkou vysoce kvalifikovaných IT profesionálů, kteří plynně ovládají více světových jazyků. Brněnské centrum bude nabízet technologické služby včetně vývoje a podpory aplikací a systémové integrace. Nabízené technologie zahrnují SAP, CRM řešení, integraci podnikových aplikací (EAI), databázové technologie a vývoj proprietárních systémů na platformách Java a .Net.
Accenture v Brně zaměstná a zapracuje IT odborníky, včetně absolventů, u kterých se předpokládá znalost informačních technologií, vzdělání na úrovni bakaláře a vyšší, stejně jako pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka.
Časopis IT Systems / Odborná příloha
Kalendář akcí
Formulář pro přidání akce
RSS kanál
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce
Další vybrané akce
| 26.2. | Kyberbezpečnost v IT bez strašení: kde začít? |







