SmartCard Forum se koná již třetím rokem

Smart.jpgSpolečnost OKsystem a její partneři (Gemalto, HID Global, Oberthur Technologies) si vás dovolují pozvat již na třetí ročník odborné konference SmartCard Forum 2010 zabývající se problematikou čipových karet a informační bezpečností.


SmartCard Forum 2010 se uskuteční dne 20. května 2010 v konferenčním sále společnosti OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4. Každoročně tuto akci navštěvuje více než 200 odborníků z komerčního i veřejného sektoru.

Účastníci konference získají výborný přehled o problematice, použitých technologiích a terminologii, seznámí se s aktuálními trendy, setkají se s odborníky z předních dodavatelských firem i s nezávislými experty, mohou se seznámit s kolegy z jiných uživatelských firem a vyměňovat si s nimi zkušenosti nejen na konferenci, ale i v budoucnu.

Vstup na konferenci je pro registrované účastníky již tradičně bezplatný. Registrovat se lze na stránkách www.smartcardforum.cz, kde naleznete i kompletní program a informace o řečnících.


 
  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.

  

- PR -

Synology BC800Z

Nová generace dohledových kamer


Synology BC800Z představuje moderní a komplexní pojetí dohledového řešení, které propojuje kvalitní optiku, 4K rozlišení, hybridní osvětlení a inteligentní edge AI. Pro průmyslové podniky, distribuční centra, dopravní areály nebo zabezpečení objektů kritické infrastruktury jde o výrazný krok vpřed. Kamera nabízí flexibilitu, která dříve vyžadovala specializované PTZ systémy nebo rozsáhlou backend analytiku — a zároveň výrazně zjednodušuje provoz i integraci.