facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Blíží se 21. ročník konference Security

registrovat se můžete právě nyní

V pražském hotelu Aquapalace se ve středu 20. února uskuteční další ročník nezávislé konference pro odbornou veřejnost Security 2013. Bezmála tři desítky významných domácích a zahraničních specialistů se zde podělí o své zkušenosti a pohled na trendy v oblasti ochrany firemního IT. Registrace na akci je otevřena právě nyní.

Přednášky budou rozděleny do manažerského a technického sálu. V manažerském sále vystoupí například prezident ISACA Czech Republic Chapter Petr Hujňák. V technickém sále se účastníci konference mohou těšit také na prezentaci předního českého kryptologa Tomáše Rosy, který se zaměří na téma latentních otisků PIN v mobilních zařízeních. Ze zahraničních hostů se konference zúčastní mimo jiné Jason Hart ze společnosti SafeNet, který posluchače seznámí s nejnovějšími metodami hackerských útoků.

Přednášky v technickém sále budou rozděleny do těchto sekcí:

T-I. blok: SecurityInformation and Event Management (SIEM),
T-II. blok: Penetrační testy - nové hrozby,
T-III. blok: Bezpečnost mobilních technologií,
T-IV. blok: Detekce pokročilých útoků.

V manažerském sále budou prezentována tato témata:

M-I. blok: ITGovernance
M-II. blok: Case studies
M-III. blok: Právní aspekty provádění penetračních testů
M-IV. blok: Case studies II.

Security 2013 je určena odborné veřejnosti z oboru informačních technologií a managementu. Držitelé certifikací CGEIT, CISA a CISM si mohou za účast započítat CPE hodiny. V doprovodném programu se účastníci konference mohou těšit na bohatou tombolu a hackerskou soutěži, ve které si budou moci ověřit své znalosti.

Více informací o konferenci včetně podrobného programu, výše účastnického poplatku a možnost on-line registrace najdete na odkaze http://www.aec.cz/konference.

foto: archiv AEC

 
  

- PR -

11 reálných příběhů IT manažerů:

Jak zvládli SaaS, kyberbezpečnost i automatizaci


AID2025IT manažeři napříč organizacemi dnes řeší podobné výzvy: jak zvládnout přechod na SaaS, zvýšit úroveň kyberbezpečnosti, automatizovat procesy a mít přehled o IT majetku, aniž by museli zavádět složité postupy. Zajímá vás, jak to v praxi zvládají ostatní?

  

- PR -

Digitalizace účetních a HR procesů pro módní řetězec v 16 zemích

I maloobchod, i když je to tradiční obor, může využít moderní technologie k automatizaci a digitalizaci svých procesů. Díky tomu získá náskok před konkurencí i v oblasti zaměstnávání. Přečtěte si, jak interní procesy řeší maloobchodní řetězec PEPCO.