- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
| ||
Dva nové modely hardwarového zařízení Kerio Control Box

Společnost Kerio Technologies představila novou generaci hardwarových zařízení Kerio Control Box 1120 a Kerio Control Box 3120. Tato UTM zařízení v sobě integrují software Kerio Control a speciálně vybraný hardware a tvoří tak komplexní řešení pro zabezpečení firemních sítí. Kerio Control Box 1120 je nové desktopové zařízení s pasivním chlazením, s výkonnějším dvoujádrovým Intel procesorem, větší kapacitou úložiště, s rychlým SSD diskem o kapacitě 32 GB a nižší spotřebou energie. Kerio Control Box 3120 vybavený dvoujádrovým Intel procesorem a osmi gigabitovými ethernetovými porty je také nyní k dispozici s SSD diskem s úložnou kapacitou 32 GB. Zařízení je navíc uzpůsobené pro montáž do racku (1U) pro snadnou integraci do stávající IT infrastruktury.

Tato nová zařízení i nadále zahrnují možnost filtrování obsahu webových stránek prostřednictvím doplňku Kerio Control Web Filter, antivirový program Sophos, reportovací modul Kerio Control Statistics a duální VPN server, tedy veškerou funkcionalitu potřebnou pro zabezpečení sítě malých a středně velkých organizací.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 | 2 | 3 | 4 | |||
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Formulář pro přidání akce








