Diagnostický displej Nec MD211G3

21,3palcový černobílý panel pro diagnostiku pacientských snímků

Nec MD211G3 je černobílý displej s rozlišením 3MP, vysokým jasem, širokou škálou připojení a vysokým výkonem, určený k primární diagnostice pacientských snímků. Je prvním displejem ze série Nec MD, vybaveným tzv. "Quick Screen QA", což umožňuje zcela nezávislou kalibraci bez nutnosti připojení k PC. Tato technologie garantuje konstantní kvalitu zobrazení s možností snadné kontroly bez nutnosti hlubší znalosti hardwarové kalibrace.


Nec MD211G3 je určen pro diagnostiku rentgenových snímků, rovněž tak pro CT, MRI a další metody digitálního zobrazení pacientských snímků ve zdravotnictví. 21,3palcový SA-SFT (IPS) displej nabízí zobrazení až ve 48 961 odstínech šedi, s bezkonkurenčním jasem, 1450 cd/m², který je zárukou dlouhé životnosti panelu s dostatečnou rezervou.

Displej je samostatně kalibrovatelný dle DICOM křivky, s použitím vnitřní 15,5bitové look-up tabulky a je vybaven integrovaným čelním kalibračním senzorem s možností připojení externího senzoru přímo do USB vstupu LCD panelu.

Re-kalibrovatelný čelní senzor a čidlo okolního osvětlení jsou nezbytné pro dodržení legislativních podmínek s budoucí harmonizovanou normou DIN 6868-157.

Testování a kalibraci pro zajištění shody s DICOM standardem a rovněž vygenerování zkušebního obrazce pro kontrolu vizuální kvality lze díky funkci „Quick Screen QA“ provést stiskem tlačítka na displeji (OSD).

Displej disponuje vstupem Display Port, USB rozbočovačem a výškově nastavitelným stojanem s pokročilými ergonomickými funkcemi .

Nec MD211G3 bude v Evropě dostupný na konci června 2012.


 
  

- PR -

Řešení dopravy v IS KARAT

Od verze 24 je v informačním systému KARAT k dispozici nové řešení pro řízení a plánování dopravy. Toto řešení vzniklo na základě požadavků zákazníků pro sofistikovanější přístup k plánování a řízení dopravy v IS KARAT bez zbytečných investic a propojení na systémy třetích stran.

  

- PR -

3Dfindit – chytré vyhledávání 3D modelů

a sestav pro moderní firmy


Máte v databázi tisíce 3D dílů a stále dokola řešíte problém, že potřebný díl nemůžete najít? Vznikají vám duplicitní soubory, které komplikují práci i správu dat? Právě na tyto výzvy reaguje 3Dfindit – pokročilý systém pro vyhledávání 3D dat na základě geometrické podobnosti a dalších inteligentních filtrů. Tato platforma, vyvíjená společností CADENAS, pomáhá konstruktérům, inženýrům i nákupčím rychle najít správné 3D CAD modely, čímž výrazně šetří čas, snižuje náklady a zvyšuje efektivitu firemních procesů.