facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Řízení skladového hospodářství

-PR-

Potřebujete optimalizovat skladové procesy, zrychlit expedici a lépe organizovat příjem? Rádi byste ve skladu využívali také brigádníky, nejen profi skladníky se zboží­znal­stvím? Zjednodušení práce sklad­ní­kům a zvýšení jejich efektivity je pro vás priorita a přehled o zboží i jeho pohybech samozřejmostí? Uvítáte automatizace?


Zavedením skladového systému můžete zrychlit expedici objedná­vek, organizovat příjem pomocí plánování závozu, zefektivnit práci na skladě, snížit chybovost a automatizovat skladové procesy. S kvalitním WMS budete mít přehled o tom, kde a co ve skladu přesně leží, včetně šarží, expirací, případně sériových čísel. Aplikace pokrývá veškeré skladové procesy od příjmu, přeskladnění a správa skladů až po jejich expedici, včetně reklamací, vratek nebo inventur. Mimo jiné, pro jednotlivé procesy příjem/výdej apod. si sami nadefinujete workflow – definice kroků. Můžete si definovat svůj seznam činnosti a přiřadit jej k jednotlivým akcím.

WMS od E LINKX lze navíc doplnit o další aplikace, postavené na moderní základní platformě, jako je Evidence a Inventura, přeprava vlastního zboží, řízení přeshraniční dopravy, finanční přehled a dal­ších. Všechny aplikace je možné napojit pomocí REST API rozhraní.

Poloha České republiky v srdci Evropy jí zaručuje důležitou pozici při vstupu do hlavních dopravních koridorů a z logistického hlediska hraje strategickou roli v e-commerce, kde jsou skladovací prostory nejvytíženější za posledních deset let. Proto je v konkurenčním prostředí čím dál více důležitá rychlost a flexibilita skladových procesů a jejich automatizace.

E LINKX