facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Svět informatiky ve finančnictví představí trendy v práci s informacemi

Již čtvrtý ročník konference Svět informatiky ve finančnictví se uskuteční 7. října v pražském Konferenčním centru City. Středem zájmu letos budou nejnovější trendy v práci s daty a informacemi, bezpečnost datového provozu, ale také infrastruktura datových center nebo zvyšování kvality péče služeb a péče o zákazníky. Registrace je již otevřena, vstup na konferenci je zdarma.Právě nejnovější trendy v práci s daty představí Jan Chalas ze společnosti IMPER CZ. Na příkladech ukáže, jak lze v praxi zefektivnit interní procesy správným vyhodnocením dat. Na práci s interními daty se soustředí zástupci společnosti Simplity, kteří se zaměří na Business Information Modeling (BIM). BIM je klíčovým prvkem realizace projektů v oblasti DWH a BI a dokáže efektivně realizovat projekty stavby a rozvoje datových skladů.

 

Do třetice na téma data vystoupí Martin Pavlica ze společnosti Intelligent Markets s prezentací „Recept na úspěch: maximálně vytěžit data klientů“. V té objasní, jak pomocí technologií rozkrýt principy chování zákazníků, jejich myšlení a ukáže, kudy by měla banka v přístupu ke klientovi optimálně jít.

 

Bezpečnostní témata rozeberou zástupci společností Invea-Tech, Deloitte Technology Consulting a System4u. Novinky v oblasti profesionálních řešení pro datová centra představí Václav Míka za společnosti APC by Schneider Electric, který též seznámí návštěvníky se zcela novou řadou záložních zdrojů APC Smart-UPS On-Line. Konferenci uzavře Milan Sochořovský ze společnosti Webcom s přednáškou Efektivní péče o zákazníky. Stěžejními tématy příspěvku budou podpora akvizičního procesu, péče o zákazníky, retence klienta.

 

Odborné přednášky budou doplněny výstavním prostorem a možností konzultací se všemi partnery konference. Registrace je již otevřena, vstup na konferenci je zdarma. Podrobný program, spolu s registračním formulářem a profily partnerů konference, naleznete na financnictvi.expo-net.cz.

 

 

 


 
  

- Inzerce -

METASHOP si skvěle rozumí také s ERP POS Expert

METASHOPV tomto roce uvedla společnost Complete Interet Services na trh efektivní a výjimečný e-shop pro střední a velké firmy pod názvem METASHOP. Jde o standardizované řešení pro všechny, kteří hledají nástroj pro opravdový on-line obchod.