facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Nová verze účetního software ACONTO

Společnost PCS, divize Aconto, uvedla novou verzi bezplatného ekonomického a účetního software ACONTO Free, která byla rozšířena oproti stávající verzi o průvodce počátečním nastavením programu. Nová verze účetního software je k dispozici ke stažení od 1. května 2008 na internetových stránkách www.aconto.cz a dále na vybraných serverech nabízejících bezplatné stažení různých uživatelských programů. Od počátku května bude současně na internetových stránkách www.aconto.cz spuštěna prezentace účetních společností zpracovávajících účetnictví v programu ACONTO. Prezentace bude sloužit živnostníkům a firmám používajícím program ACONTO k vyhledání externí účetní společnosti v jejich regionu. Předávání podkladů, jež vzniknou v programu ACONTO, a jejich následné zaúčtování pak může být uskutečňováno elektronickou cestou prostřednictvím CD, e-mailu apod. 
Daktela
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

Helios
- inzerce -