Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
APS/SCM, Aktuality -> IT Projekty - 20. 7. 2010

Optimalizace výroby v Seco Group

Systémový integrátor S&T CZ podepsal smlouvu se společností Seco Group na implementaci řešení Preactor APS 500 v její jičínské strojírenské divizi. Projekt zahrnuje nasazení vyspělého nástroje Preactor APS 500 pro pokročilé krátkodobé rozvrhování i střednědobé plánování do omezených kapacit s úzkou vazbou na informační systém Infor ERP MAX+. Řešení Preactor APS 500 pochází od britské firmy PREACTOR International, kterou na českém trhu reprezentuje společnost S&T CZ. Od nasazení moderního nástroje pro pokročilé plánování očekává společnost kromě zvýšení produktivity především stabilizaci výrobního plánu a schopnost pružné reakce na požadavky zákazníků. 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.