facebook
Aktuality -> IT Business - 17. 9. 2019 9:46

Zuzana Švecová nastoupila ve společnosti Cisco na pozici Architecture Lead

Zuzana Švecová ve společnosti Cisco nově působí na pozici vedoucí týmu technologických specialistů. Má tak na starosti vedení týmu specialistů tří architektur Cisco – datová centra, podnikové sítě a technologie pro týmovou spolupráci. Tento tým je zodpovědný za prodej a marketingovou komunikaci nových produktů a architektur ve formě připravených řešení. Mezi ně patří například hyperkonvergovaná infrastruktura Cisco HyperFlex, síťová řešení SD-WAN či komunikační platforma Cisco Webex.„Zuzana je v našem týmu již šest let a výrazně se během té doby podílela na úspěchu naší společnosti na českém i slovenském trhu. Pevně věřím, že její technologické znalosti v kombinaci s manažerskými dovednostmi zužitkuje i v nové pozici a pomůže nadále budovat pověst společnosti Cisco jako spolehlivého partnera pro všechny firmy, které chtějí pomocí technologií posunout své podnikání,“ říká Michal Stachník, generální ředitel společnosti Cisco pro Českou republiku a Slovensko.

Zuzana Švecová nastoupila do Cisco v roce 2013, stala součástí tréninkového programu Cisco Sales Associates Program a dva roky zastávala pozici account manažerky pro virtuální prodej. Následně se jako produktová specialistka zaměřovala na bezdrátové technologie a síťová řešení pro velké podniky.

Zuzana hovoří anglicky a německy. Magisterský titul získala na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde vystudovala Fakultu mezinárodních vztahů, obor Mezinárodní obchod.


 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Evidence výroby na úrovni leteckého průmyslu

GatemaDoba, kdy společnost LANIK, s.r.o. využívala HELIOS čistě jako účetní systém je už dávno pryč. Nyní, i díky konzultantům Gatemy, využívá firma LANIK systém HELIOS v plném rozsahu. Dle slov jednatele Igora Láníka mladšího, výkonného ředitele společnosti LANIK, s.r.o, je evidence výroby na špičkové úrovni. Společnost se informační systém HELIOS snaží vytěžit na maximum a tomu odpovídají i nejnovější technologické vychytávky.

  

- Inzerce -

S DNSSEC budou obavy z napadení minulostí

SEOlightRiziko útoku na úrovni koncového uživatele je s pokročilostí antivirových programů stále menší. Naopak přesměrování na podvodné stránky je v poslední době stále rizikovější. Naštěstí ochránit uživatele před podvodnými stránkami je možné hned několika způsoby. Na úrovni DNS serverů se však pro tyto účely používá zabezpečení DNSSEC.