facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 14. 2. 2013

ZTE Grand X In přichází na český trh

Společnosti Intel, Telefónika a ZTE představily první smartphone s procesorem Intel, který přichází na český trh. Telefon ZTE Grand X In je vybavený procesorem Intel Atom Z2460 o frekvenci 1,6 GHz, který se vyznačuje energetickou nenáročností a vysokým výkonem. Pro optimalizaci práce je procesor doplněn také grafickým akcelerátorem. Operační paměť telefonu má velikost 1 GB, pro uchovávání multimediálního obsahu je k dispozici interní paměť 4GB, kterou lze dále rozšířit microSDHC kartami až do kapacity 32 GB.Uživatele potěší fotoaparát s rozlišením 8 Mpx, doplněný LED bleskem a možností natáčení videí ve Full HD rozlišení. Fotoaparát navíc umožňuje pořízení sekvenci 10 snímků za jednu vteřinu, všechny ve vysokém rozlišení.

 

Telefonu dominuje 4,3 palcový displej s vysokým qHD rozlišením (16 milionů barev). Smartphone zpracovává video v kvalitě Blu-ray a audio-video zážitek je navíc posílen funkcemi Dolby Sound, HD Video Capture a HD Voice.

 

ZTE Grand X In zaujme svou kompaktností a úzkým tělem. Jeho rozměry jsou 127 x 65 x 9,9 mm. Disponuje multimediálními funkcemi jako Bluetooth 2.1, Wi-Fi i Wi-Fi Direct, DLNA a konektor Mobile HD pomoci microUSB konektoru. Smartphone pohání operační systém Android ve verzi 4.0 (Ice Cream Sandwich).


 
Daktela
  

- Inzerce -

ERP systém Esyco Business spravuje skladové procesy ve společnosti VIAKOM CZ, s. r. o.

VIAKOMSpo­leč­nost VIAKOM je od ro­ku 1999 před­ní do­voz­ce a vel­ko­ob­chod ka­me­ro­vých sys­té­mů. Na­bí­zí­me ši­ro­ké port­fo­lio pro­vě­ře­ných a kva­lit­ních pro­duk­tů, vy­so­kou skla­do­vou dos­tup­nost ce­lé­ho sor­ti­men­tu, tech­nic­kou pod­po­ru cer­ti­fi­ko­va­ných spe­ci­a­lis­tů a v ne­pos­led­ní řa­dě pro­zá­kaz­nic­ký in­di­vi­du­ál­ní pří­stup. Na­bí­ze­né pro­duk­ty ode­bí­ra­jí zá­kaz­ní­ci na­příč ce­lým tr­hem včet­ně stát­ní sprá­vy. Kva­li­tu fir­my si ob­lí­bi­li i za­hra­nič­ní zá­kaz­ní­ci z Ev­rop­ské unie.

  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

Helios
- inzerce -