facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 5. 9. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Změny v managementu společnosti Softec

Konzultačně-softwarová skupina Softec oznámila dvě důležité změny v top managementu. Ředitelem Softec CZ se stává Alexander Paál, telekomunikace bude řídit Šimon Skrak. Oba při­nášejí do firmy bohaté zkušenos­ti z oblasti technology, consultingu a digitální transformace.Alexander PaálAlexander Paál, který nastupuje do pozice ředitele Softec CZ, sbíral zkušenosti nejdříve v Accenture, kde se zabýval management consultingem a systémovou integrací (transformační projekty). Poté stál u zrodu technologické divize consultingu společnosti PwC. Jeho velkým tématem je vzdělávání a rozvoj spolupracovníků, a také působí jako lektor na VŠE v Praze. Je absolventem STU v Bratislavě, resp. City University.

Šimon SkrakŠimon Skrak posílí management Softecu jako telco lead pro obě země. Jeho bohatá praxe zahrnuje domácí i zahraniční zkušenosti právě z oblasti telekomunikací (Slovensko, Německo, Rumunsko, Česko, Maďarsko). V barvách Accenture, kde pracoval 22 let, se podílel např. na zásadní transformaci Slovak Telekomu a dalších významných projektech. Posledních šest let pomáhal rozvíjet nově zřízenou digitální divizi Accenture Song v Praze i Bratislavě. Je absolventem fakulty managementu Univerzity Komenského v Bratislavě.


 
  

- Inzerce -

Data-Informace-Inovace

IT Systems 9/2023Aktuální vydání IT Systems se prakticky skládá ze dvou časopisů, protože jeho součástí je druhé letošní číslo magazínu CAD. Jde o titul specializovaný na problematiku IT řešení pro celý životní cyklus produktů od návrhu a konstrukce, přes digitalizaci výroby až po zákaznický servis. Jeho hlavním tématem je význam optimalizace v předvýrobních etapách a vytvoření digitálního vlákna pro efektivní sdílení dat napříč firmou.

  

- Inzerce -

Poslechněte si úspěšný příběh spojení ERP a APS v praxi

Meet UpCo je potřeba k úspěšnému řízení strojírenské firmy z pohledu informačního systému? Jak si společnost Fermat poradila díky spojení ERP a APS s dobou plnou změn? Na tyto otázky odpoví setkání „Silné nástroje pro výrobu a její plánování“, které se uskuteční 11. 10. 2023 v prostorách RHK Brno v areálu brněnského výstaviště. Bohaté zkušenosti z implementace, používání a rozšiřování informačního systému vás vtáhnou do užitečné diskuse.