facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 5. 9. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Změny v managementu společnosti Softec

Konzultačně-softwarová skupina Softec oznámila dvě důležité změny v top managementu. Ředitelem Softec CZ se stává Alexander Paál, telekomunikace bude řídit Šimon Skrak. Oba při­nášejí do firmy bohaté zkušenos­ti z oblasti technology, consultingu a digitální transformace.Alexander PaálAlexander Paál, který nastupuje do pozice ředitele Softec CZ, sbíral zkušenosti nejdříve v Accenture, kde se zabýval management consultingem a systémovou integrací (transformační projekty). Poté stál u zrodu technologické divize consultingu společnosti PwC. Jeho velkým tématem je vzdělávání a rozvoj spolupracovníků, a také působí jako lektor na VŠE v Praze. Je absolventem STU v Bratislavě, resp. City University.

Šimon SkrakŠimon Skrak posílí management Softecu jako telco lead pro obě země. Jeho bohatá praxe zahrnuje domácí i zahraniční zkušenosti právě z oblasti telekomunikací (Slovensko, Německo, Rumunsko, Česko, Maďarsko). V barvách Accenture, kde pracoval 22 let, se podílel např. na zásadní transformaci Slovak Telekomu a dalších významných projektech. Posledních šest let pomáhal rozvíjet nově zřízenou digitální divizi Accenture Song v Praze i Bratislavě. Je absolventem fakulty managementu Univerzity Komenského v Bratislavě.


 
  

- PR -

D.A.S. využívá GFI Archiver k uchovávání klíčových informací

DASSpolečnost D.A.S. je po­sky­to­va­te­lem pojištění právní ochrany sou­kro­mým osobám i pod­ni­ka­tel­ským subjektům ze všech odvětví. Na základě uzavřeného pojištění svým zákazníků poskytuje právní ochranu, od řešení pokut až po zastupování ve složitých soudních případech. Pro společnost pracuje cca 130 zaměstnanců a přibližně 70 externích obchodníků, kteří využívají elektronickou poštu k intenzivní komunikaci se zákazníky.

  

- PR -

Novinky společnosti Fortinet:

špičkové bezpečnostní služby s podporou umělé inteligence


Nejnovější verze operačního systému FortiOS, nové firewally řady FortiGate 200G i zdo­ko­na­le­ní a hlubší integrace AI v rámci platformy Fortinet Security Fabric pomohou firmám posílit celkovou úroveň zabezpečení a zvýšit provozní efektivitu.