Aktuality -> IT Business - 17. 3. 2025

ZEBRA SYSTEMS bude distribuovat služby evropského úložiště Impossible Cloud

Impossible_Cloud.jpgSpolečnost ZEBRA SYSTEMS oznámila, že do svého portfolia zařadila distribuci služeb Impossible Cloud, což je významné evropské řešení pro ukládání dat v cloudu, které nabízí firmám úložiště pro velké objemy dat, zálohy a archivy s vysokou úrovní zabezpečení a přitom za velmi atraktivní ceny.



Úložiště Impossible Cloud je vhodné pro organizace, které chtějí zálohovat svá data do cloudu bez vysokých nákladů. Impossible Cloud poskytuje výkonné úložiště, které je odolné proti provozním výpadkům, kompatibilní s S3 standardy, s vysokou úrovní zabezpečení a přitom je až o 80 % levnější v porovnání se současnou nabídkou na trhu.

„Jsme rádi, že můžeme navázat obchodní spolupráci s jedním z nejrychleji rostoucích poskytovatelů cloudových úložišť v Evropě," řekl Zdeněk Bínek, ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Díky Impossible Cloud získají naši partneři přístup ke špičkovým úložným kapacitám, které mohou nabízet svým zákazníkům za velmi výhodnou cenu, a zároveň zvýšit své pravidelné příjmy z poskytovaných služeb."

 

„Jsme nadšeni, že můžeme spojit své síly se společností ZEBRA SYSTEMS a její širokou distribuční sítí v ČR na Slovensku a v jihovýchodní Evropě," řekl Russell Theron, Senior Director Global Partnerships and Alliances v Impossible Cloud. „Dlouhodobá přítomnost v segmentu kybernetické bezpečnosti a cloudu, stejně jako hluboké zkušenosti v oblasti ochrany dat a široká základna partnerů jsou zárukou naší úspěšné spolupráce od samého počátku."

 


 
  

- PR -

Audit IT technologií

Udělejte první krok k modernímu a bezpečnému IT


Odpovídá stav vašich IT technologií dnešním standardům a vašim potřebám? Jsou vaše data v bezpečí? Potýkáte se často s výpadky systémů a nedostupností dat? Odpovědi i příčiny vám odhalí audit IT.

  

- PR -

Veolia pomáhá obcím v boji se suchem

a díky systému GIST Aplikace dokáže také lépe čelit povodním


Společnost Veolia pracuje již řadu let na projektu řízení propojených vodovodních soustav v Česku. Její systém chytrých dispečinků umožňuje obcím redistribuci upravené vody do lokalit s akutním nedostatkem. Jde o příklad projektu, který pomáhá bojovat s klimatickou změnou na regionální úrovni. Součástí softwarového řešení chytrých dispečinků je také Povodňový informační systém vyvinutý ve spolupráci společností Středočeské vodárny a GIST Consulting. Povodňový informační systém funguje jako modul platformy GIST Aplikace.