facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 12. 9. 2011

Zásadní změny ve společnosti Onlio

Po třech letech působení v rámci skupiny Frederiksgroup došlo k odkoupení 100 % akcií managementem společnosti. Onlio bude dále působit zcela samostatně, bez vazeb na skupinu FGR. Onlio se bude i nadále profilovat jako plně profesionální partner na poli e-business řešení. Onlio je dodavatelem portálových řešení, DMS a integrace systémů. Zaměřuje se na rychlé a efektivní dodávky komplexních řešení s následnou podporou. Společnost Onlio je technologickým partnerem Atlassian, JBoss, RedHat, Oracle a Microsoft Gold Certified Partnerem. Nově spolupracujeme s Alfresco, Liferay a Talend.V souvislosti s odkupem akcií došlo i ke změnám statutárních orgánů. Předsedou představenstva se stal Ing. Jiří Voves. Do představenstva byl jmenován Martin Fořt, který ve společnosti zastřešuje projektové řízení. Ing. Martin Cvrček je i nadále členem představenstva a hlavním konzultantem. Do dozorčí rady byli jmenováni vedle Ing. Petra Kubíčka (dříve předseda představenstva) dlouholetí pracovníci společnosti Tomáš Myška a Pavel Švarc.


 
  

- Inzerce -

Online tržiště merXu pro B2B obchodování úspěšně roste

Tisícovky zákazníků, statisíce produktů a během pár měsíců další expanze


Václav LiškaOnline obchodní platforma merXu pro B2B obchodování má za sebou prvních několik měsíců fungování. Vznikla v reakci na trendy a potřeby daného trhu a výrobcům, distributorům a velkoobchodníkům nabízí možnost začít okamžitě obchodovat v mezinárodním měřítku, konkrétně v rámci střední Evropy a Pobaltí.

  

- Inzerce -

Zlomte srdce hackerům

Sophos - Break a Hacker's HeartSpolečnost Sophos, dodavatel řešení kybernetického zabezpečení nové generace, připravila sérii odborných interaktivních webinářů, na kterých ve dnech 21. - 24. června nahlédnete za oponu simulovaného lovu hrozeb.