Aktuality -> Hardware - 17. 2. 2005

Zařízení silné autentizace

Společnost RSA Security uvedla nový produkt RSA SecurID Appliance – řešení silné autentizace pro malé a střední firmy (SMB). Toto řešení pro organizace s méně než 1 000 zaměstnanci zahrnuje software a hardware, které jim umožní dosažení vysokého stupně bezpečnosti IT, dříve dostupného pouze velkým podnikům.

Zařízení RSA SecurID Appliance se montuje do racku, přičemž celá instalace zabere zhruba 15 minut. Celé řešení – prodávané pro 10, 25, 50, 100, 150 a 250 uživatelů – zahrnuje RSA SecurID Appliance, RSA SecurID tokeny, software RSA Authentication Manager 6.0 a hardwarovou a softwarovou podporu. Operační systém Microsoft Windows Server 2003 byl zdokonalen na základě doporučení společností Microsoft a NSA tak, aby zajistil vysoký stupeň bezpečnosti.

 
  

- PR -

MSP služby N-able chrání KOVHRON

před kybernetickými riziky


Společnost KOVHRON je strojírenská firma ze Slovenska, která působí na trhu již více než 23 let. Specializuje se na výrobu různých plechových komponent pro široké spektrum odvětví. Její výrobky nacházejí uplatnění například v elektrotechnickém průmyslu, ve fotovoltaice, při výrobě rozvaděčů, startérů nebo ohřívačů kapalin. 

  

- PR -

Konec pálení tokenů, trh tlačí na návratnost

BIQ Group spouští AI hub a jeho tým letos rozšíří na dvojnásobek


Slabý datový základ je příčinou pomalého růstu a nízké efektivity firem, a to navzdory implementaci AI. To má zásadní vliv i na návratnost AI projektů, podle studie State of AI in Business od MIT jich přitom selže až 95 %. Technologická skupina BIQ Group reaguje na tento stav spuštěním AI hubu, který pomáhá stavět datový základ a zavádět umělou inteligenci napříč organizací. K tomu využívá zaběhnuté ekosystémy Microsoft, SAP, Kentico či Atlassian. Tým nyní čítá 11 lidí a letos plánuje vyrůst na dvojnásobek. Aktuálně se podílí na projektech pro společnosti DPD SK, Veacom či GTS Alive.