facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 31. 3. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Z firmy C SYSTEM CZ se stává Thein Systems

Skupina Thein, která se specializuje na rozvoj technologických společností v oblasti ICT, oznámila přejmenování své dceřiné společnosti C SYSTEM CZ na Thein Systems. Změna názvu je součástí snahy integrovat firmy, které jsou součástí skupiny Thein. Novým COO společnosti se stal Pavel Süss, který byl na začátku tohoto roku povýšen z pozice vedoucího brněnské pobočky firmy.Pavel Süss
Pavel Süss

Společnost C SYSTEM CZ se ke skupině Thein připojila v červenci 2021. Pod novým názvem Thein Systems bude pokračovat ve služ­bách zákazníkům z celé České republiky, pro které už od roku 1996 zajišťuje návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT.

Thein Systems se zabývá prodejem a servisem výpočetní techniky, dodávkou specializovaných služeb ve výpočetní technice a informačních technologiích. Působí v šesti regionálních centrech a poskytuje i moderní cloudová řešení.


 
  

- Inzerce -

Nové povinnosti pro organizace v oblasti kybernetické bezpečnosti se blíží

S mnoha změnami přichází evrop­ská směrnice NIS2. Jejím prostřed­nictvím unie reaguje na růst digitalizace a zavádí nová opatření na ochranu důležité infrastruktury členských států. Počet organizací v ČR, které jsou podle aktuálního zákona o kybernetické bezpečnosti povinny se jím řídit, výrazně vzroste. A to z několika stovek na vyšší jednotky tisíců.

  

- Inzerce -

Pravá digitalizace není jen elektronizace „papírových“ procesů

IT Systems 11/2023V aktuálním vydání IT Systems se zabýváme digitální transformací odvětví, která se bezprostředně týkají každého z nás. Všichni můžeme takříkajíc z první ruky zhodnotit, jak digitalizace mění bankovnictví, pojišťovnictví, státní správu a veřejný sektor. A vidíme, jak rozdílným tempem uvedená odvětví v digitalizaci postupují.