facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 31. 3. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Z firmy C SYSTEM CZ se stává Thein Systems

Skupina Thein, která se specializuje na rozvoj technologických společností v oblasti ICT, oznámila přejmenování své dceřiné společnosti C SYSTEM CZ na Thein Systems. Změna názvu je součástí snahy integrovat firmy, které jsou součástí skupiny Thein. Novým COO společnosti se stal Pavel Süss, který byl na začátku tohoto roku povýšen z pozice vedoucího brněnské pobočky firmy.Pavel Süss
Pavel Süss

Společnost C SYSTEM CZ se ke skupině Thein připojila v červenci 2021. Pod novým názvem Thein Systems bude pokračovat ve služ­bách zákazníkům z celé České republiky, pro které už od roku 1996 zajišťuje návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT.

Thein Systems se zabývá prodejem a servisem výpočetní techniky, dodávkou specializovaných služeb ve výpočetní technice a informačních technologiích. Působí v šesti regionálních centrech a poskytuje i moderní cloudová řešení.


 
  

- Inzerce -

OT Security

Bezpečnost, která řídí vaši budoucnost


OT bezpečnost je klíčovým faktorem pro úspěšnou budoucnost průmyslových společností, jako nedílné součásti jejich procesů a systémů. Správné řízení a ochrana OT prostřednictvím moderních bezpečnostních opatření a strategií je klíčem k udržení kontinuity provozu, konkurenceschopnosti a minimalizaci rizik spojených s kybernetickými hrozbami.

  

- Inzerce -

Důvody pro přechod do cloudu: flexibilita, bezpečnost, aktuální funkce, finanční úspory

SeyforPodle reprezentativního průzkumu společnosti Seyfor až 62 % českých firem aktivně nevyužívá cloudové služby. IT odborníci přitom předpovídají, že budoucnost firemní IT infrastruktury bude založena právě na nich.