facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 7. 7. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Y Soft kupuje dánskou firmu EveryonePrint

Společnost Y Soft, která má cen­trálu v Brně, oznámila dohodu o akvizici dánské společnosti EveryonePrint A/S, lídra na trhu cloudové dokumentové infrastruktury. Akvizice potvrzuje strategii Y Softu stát se lídrem v oblasti správy tisku a digitalizace dokumentů pro cloudové i serverové instalace.EveryonePrint s více jak 60 zaměstnanci a centrálou v dánské Kodani nabízí zákazníkům Hybridní Cloudovou Platformu (známá pod obchodní značkou jako HCP), který funguje jako alternativa k stávajícím tiskovým infrastrukturám.

V průběhu několika následujících měsíců Y Soft plánuje začlenit EveryonePrint do vlastní organizace. Y Soft bude pokračovat v prodeji, službách a podpoře obou cloudových produktů (HCP od EveryonePrint a produktové rodiny YSoft SAFEQ Cloud).

„Jsme nadšení, že můžeme přidat technologii EveryonePrint do naší roadmapy, stejně jako přivítat jeho talentované zaměstnance do Y Softí rodiny,“ říká Václav Muchna, CEO a spoluzakladatel Y Softu. „Mohu ujistit zákazníky a partnery EveryonePrintu, že Y Soft bude pokračovat s globální podporou EveryonePrint produktů. Akvizice opět potvrzuje stabilní vizi Y Softu a jeho sílu v inovacích a dodávkách.“

„Globální dosah Y Softu pomůže skvěle naplnit misi EveryonePrintu transformovat svět tisku prostřednictvím cloudu,“ říká Tavs Dalaa, CEO a CTO, EveryonePrintu. „Naši zákazníci nám mohou věřit, že Y Soft bude plně podporovat budoucí funkce a verze našeho produktu,“ dodává. Tavs Dalaa převezme ve Y Softu pozici CTO pro oblast Imaging.


 
  

- Inzerce -

Marketplace na vzestupu

KauflandSvět marketplace jenom roste. Experti se shodují: Marketplace se dříve či později stanou dominantním motorem online obchodování. V dalších letech se předpokládá roční nárůst o 30 procent.