Aktuality -> Hardware - 28. 4. 2006

Xerox představil WorkCentre PE 220

workcentre_pe220_617.jpgXerox rozšířil svou nabídku pro český a slovenský trh o nový multifunkční stroj WorkCentre PE220. Černobílý multifunkční systém nabízí přesný černobílý tisk a kopírování, funkce faxu a barevného skeneru v podobě kompaktního zařízení s jednoduchým ovládáním a údržbou. Rychlost tisku a kopírování dosahuje 20 stran A4 za minutu, první strana je dostupná již do jedenácti sekund. Tyto charakteristiky spolu s doporučenou měsíční zátěží do 5 000 stran představují ideální volbu pro podnikatele a malé firmy.

Černobílý multifunkční model WorkCentre PE220 i přes své určení do méně náročných provozů nabízí mimo jiné velmi rychlé odesílání faxů (do tří sekund) nebo detailní skenování v rozlišení až 4 800 dpi. V České republice je Xerox WorkCentre PE220 dodáván s aplikacemi ScanSoft PaperPort SE v 10.0 pro správu dokumentů a grafiky a Abby FineReader pro automatický převod skenovaných dokumentů na text se zachováním typografických prvků originálu. Zákazníci společnosti Xerox tak mají okamžitě po instalaci všechny nástroje potřebné pro automatizované zpracování dokumentů, se kterými bylo nutné doposud pracovat ručně.

 
  

- PR -

Od zálohování k jistotě obnovy

QNAP představuje novou éru kybernetické odolnosti a datové suverenity v době AI


Rozvoj umělé inteligence zásadně mění způsob, jakým organizace pracují s daty. Data jsou stále nejcennějším aktivem podniků, ale současně rostou nároky na jejich ochranu, dostupnost a možnost využívat je pro lokální AI aplikace bez nutnosti jejich přesunu do veřejného cloudu. Právě na tuto změnu reagovala společnost QNAP na veletrhu Computex 2026, kde představila novou strategii „Ready & Recovery“ a ekosystém řešení zaměřených na kybernetickou odolnost, vysokou dostupnost a datovou suverenitu v éře AI.

  

- PR -

Nasazení AI rozhoduje o budoucí konkurenceschopnosti firem

Umělá inteligence v roce 2026 definitivně přestala být experimentální technologií a stala se součástí každodenní firemní praxe. Firmy, které pracují stejným způsobem jako vloni, ztrácí konkurenční výhodu. Co vše se změnilo, jak to ovlivňuje práci s dokumenty, provoz kontaktních center a co musí každý podnik vědět o bezpečném nasazení AI?