facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 14. 7. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Western Digital nabídne produkty určené profesionálům pod novou značkou

SanDisk ProfessionalSpolečnost Western Digital představila novou značku SanDisk Professional, pod kterou bude nabízet prémiová řešení úložišť pro tvůrce digitálního obsahu a všechny profesionály. Nová produktová řada byla vytvořená na základech populární spotřebitelské značky SanDisk a značky profesionální třídy G-Technology.Profesionální digitální obsah, který je zachycen nebo vytvořen, musí být bezpečně uložen, přenesen, přehrán, sdílen a archivován. Portfolio SanDisk Professional těmto požadavkům vychází vstříc a je navrženo tak, aby poskytovalo vysokou škálovatelnost, výkon a maximální spolehlivost pro různé profesionální aplikace od produkování nového filmu po zachycení jedinečného okamžiku na svatbě až po spravování digitálního obsahu s obchodně důležitými daty.

Nová řada SanDisk Professional v tuto chvíli zahrnuje šestnáct produktů s výkonem na profesionální úrovni a spolehlivostí podnikové třídy. Současně s oznámením nové značky byly představeny také následující nové produkty:

  • Paměťová karta PRO-CINEMA CFexpress VPG400 – zcela nová, odolná karta profesionální třídy pro tvůrce videí a filmů, kteří potřebují nepřerušený výkon pro nahrávání videa při minimální rychlosti 400 MB/s.
  • Čtečky řady PRO-READER – čtyři nová zařízení PRO-READER s rozhraním USB-C podporující SuperSpeed USB 10 Gbs. Čtečky jsou navrženy tak, že spolupracují s nejnovějšími i nejběžnějšími kamerovými médii včetně paměťových karet CFast, CFexpress, RED Mini-Mag, CF, microSD a SD.
  • Dokovací stanice PRO-DOCK 4 – nová, revoluční dokovací stanice se čtyřmi sloty pro simultánní práci se čtyřmi kartami, která šetří kritický čas při práci s více kamerami.
  • Externí SSD disk G-DRIVE ArmorLock Encrypted NVMe 4 TB společně s řadou přenosných odolných disků G-DRIVE, stolní zařízení s disky podnikové třídy Ultrastar a transportovatelná úložiště G-RAID a G-RAID SHUTTLE, což jsou řešení podnikové třídy typu RAID, která nabízejí výjimečnou řadu spolehlivých, vysoce výkonných disků s velkou kapacitou pro cokoli, od přenosu více než 100 TB zálohovaných dat až po archivaci jakéhokoli kritického digitálního obsahu.

Více o řadě SanDisk Professional najdete na webu SanDiskProfessional.com.


 
  

- Inzerce -

On-line konference VMworld 2021: stovky přednášek a tutoriálů zdarma

VMworld 2021Základem úspěchu každého byznysu je v dnešní době schopnost inovovat a přizpůsobovat se požadavkům trhu, a to rychle. Dle výzkumu Forrester 88 % zástupců firem potvrzuje, že spokojenost zákazníků je přímo závislá na zlepšování a inovacích jejich aplikací.

  

- Inzerce -

Video, se kterým konečně pochopíte rozdíl mezi běžným a moderním úložištěm

DellI mezi IT specialisty stále převládá názor, že datové úložiště je komodita. Dochází místo? Dokoupíme další diskové pole. Opak je ale pravdou. Moderní datová úložiště mají řadu funkcí a schopností, které uživatelům poskytují zajímavé konkurenční výhody.