facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 2. 10. 2012

WD zvětšuje kapacitu podnikových úlozisť

prostřednictvím disků typu nearline WD RE SAS a WD RE SATA

Společnost WD oznámila další rozšíření nabídky v segmentu úložišť podnikové třídy - nové disky typu nearline WD RE SAS a WD RE SATA. Tato řada disků je nyní běžně k dostání v kapacitách 1 TB, 2 TB, 3 TB a 4 TB pro připojení SAS a 2 TB, 3 TB a 4 TB pro připojení SATA. Tyto 3,5palcové disky nabízejí výkonnou kombinaci technologie disků podnikové třídy a vysokou kapacitu, čímž uspokojují požadavky na řešení kriticky vytížených podnikových serverů, podnikových uložišť i požadavky na kapacitu a výkon u řešení cloudových úložišť a úložišť s více systémy typu Scale-out.Technické specifikace disků WD RE SAS a WD RE SATA:

  • Dualní port, plně duplexní konektivita: Ideální pro prostředí kriticky vytížených podnikových serverů.
  • 1,4 milionů hodin MTBF / 1,2 milionů hodin MTBF: Nejvyšší úroveň spolehlivosti pro nepřetržitý provoz (24/7) při 100% cyklem nasazení.
  • Přátelské k životnímu prostředí: Vedle toho, že splňují požadavky směrnice ROHS, neobsahují tyto disky žádné halogeny. 
  • Bezdotyková technologie NoTouch: Záznamová hlava se nikdy nedotýká povrchu ploten, což zaručuje podstatně menší opotřebení hlavy a média, stejně jako lepší ochranu disku při přepravě.
  • Technologie Dual Stage Actuation (DSA) a Rotary Acceleration Feed Forward (RAFF): Zajišťuje nejlepší výkon ve své třídě a optimalizuje provoz a výkon v situacích, kdy jsou disky používány ve skříních s více disky náchylných na vibrace.
  • Vysoká kapacita: Ideální pro podniková úložiště, úložiště typu cloud, disková pole RAID, či NAS.

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -