Aktuality -> IT Business - 23. 8. 2005

WatchGuard a Citrix spojily své síly

WatchGuard Technologies se spojil se společností Citrix a společně představili zařízení WatchGuard Firebox SSL Core VPN Gateway v kombinaci s Citrix Secure Access určený malým a středním firmám (SMB). Od dohody mezi oběma společnostmi se očekává koordinace marketingových a prodejních aktivit a podpora dodatečných SSL VPN produktů pro zákazníky malých a středních společností.

Dohoda umožňuje společnosti WatchGuard rozvíjet strategii spolupráce s nejlepšími firmami působícími v oblasti technologií a vyvíjet specializovaná bezpečnostní zařízení. Díky účinné technologii předních společností a využití své robustní platformy Firebox může WatchGuard rychle a za příznivou cenu uvést na trh nová zařízení, která reagují na nově se objevující hrozby a požadavky trhu. Po rozsáhlých analýzách zvolila společnost WatchGuard technologii Citrix SSL VPN, Citrix Access Gateway jako nejlepší řešení pro trh malých a středních podniků.

 
  

- PR -

Nasazení AI balancuje mezi výkonem a zranitelností

V aktuálním vydání IT Systems jsme se opět zaměřili na využití AI v podnicích, které má mnoho různých podob. Jednu z nich vidíte hned na titulní straně obálky, kde Martin Šťastný, ředitel vývoje Vision ERP, přestavuje AI asistentku Viana. S Martinem jsme si povídali nejen o tom, co Viana umí, ale především nás zajímalo, jak AI v ERP systému Vision pracuje s kontextem, daty a odpovědností.

  

- PR -

WMS Forum 2026 aneb moderní logistika v praxi, nejen na slidech

Jak dnes fungují moderní sklady řízené pomocí WMS a automatizačních technologií? Konference WMS Forum 2026 pořádaná společností KODYS nabídne odborný program zaměřený na digitalizaci skladů, mobilní technologie a automatizaci logistických procesů. Součástí akce budou také návštěvy reálných skladových provozů firem Madal Bal a DF Partner.